Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy cég szeretné ha maradné...

Ha egy cég szeretné ha maradnék és nem mondanék fel, de nem ajánl semmit, akkor miért maradnék?

Figyelt kérdés

Felmondtam, és marasztalnak, azt akarják hogy vonjam vissza a felmondásom, tekintsünk el tőle.

Ugyanakkor nem ajánlanak fel semmit cserébe, se több bért, se rugalmasabb munkaidőt se semmit.

Viszont akkor nem értem miért maradnék? Miért gondolják hogy maradok?


2021. febr. 15. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a kérdést nekik kéne föltenned.
2021. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ők arra apellálnak hogy nem tudhatom milyen az új hely és ha rosszabb lesz, stb.

ez benne van a pakliban de ha így nézzük örök időkre itt maradnék mert sose tudhatom egy új hely milyen lesz.

mint ahogy ezt a helyet se tudtam milyen.

de azt már tudom az új helyen mennyi a bér, és azt is tudom itt helyben mennyi.

2021. febr. 15. 09:06
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha a másik helyen megegyeztetek egy magasabb bérben, akkor ezt mondjad, ha jó munkaerő vagy és azért marasztalnak, akkor esélyes, hogy megkapod a jelenlegi helyen a fizetésemelést, de ha bizonytalanért mész el akkor nem fogják felajánlani.
2021. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és ennek nincs zsarolás-szaga? az új helyen ennyi a bér, szóval vagy perkáltok ennyit vagy elmentem-ez így nem zsarolás-szagú?
2021. febr. 15. 09:12
 5/12 A kérdező kommentje:

"Ha a másik helyen megegyeztetek egy magasabb bérben"


Az új hely fix béres, így nem kell megegyezni semmiben, adott munkakörre adott bér jár. és ez publikus adat.

2021. febr. 15. 09:12
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem zsarolás szagú. Egy egy adásvételi alku.

Persze célszerű ezt szépen előadni, valahogy így: "Jól érzem magam itt, szívesen maradnék, de én is pénzből élek. Ha viszont itt is ugyanannyit keresnék, akkor szívesen maradnék."

2021. febr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem meg bazsi szagú...
2021. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Balu, ne vedd sértésnek, de nekem tök elképzelhetetlen, hogy téged bárhol is marasztalni akarnának.
2021. febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

sima pszichológiai játszma. egy rendkívül olcsó, semmi kötelezettséggel nem járó módszer, és bepróbálkoznak vele, hátha tudnak rád hatni.

kevésbé sóher cégek egyébként maguktól felajánlják a jobb fizut/munkakörülményeket, ha hallják, hogy egy jó dolgozójuk el akar menni.

2021. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Én voltam ilyen szituban, én leléptem. Nekem is ezzel jöttek hogy nem tudod mi lesz az új helyen blabla.


Azóta se bantam meg hogy eljöttem.


27N

2021. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!