Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mitől függ, hogy...

Szerintetek mitől függ, hogy hogyan reagálunk a krìzisekre?

Figyelt kérdés

Az mondjàk, hogy ilyen helyzetben nem számìt a beosztàs, az anyagi helyzet, családi àllapot, milyen körökben mozgunk, csak az hogy hogyan reagàlunk ezekre. Igaz ez?

Mikor belèpsz a fotocellás ajtón màsok munkahelyère, akkor több tàjékoztató jellegű felirat fogad:fogyatèkos ès családbarát munkahely. Jól hangzik. Ezek szerint, vannak kategóriába sorolható emberek, akik vèdettség szempontjàból elsőbbsèget èlveznek. Ha a többi embert is kìmèlik, akkor azt hogy tüntetik fel? Krìzis ellenes munkahely?


2021. febr. 17. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
He? Most a krízisekről szól a kérdés vagy a munkahelyekről?
2021. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy külön lehet-e választani őket.
2021. febr. 17. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár a kettő között lehet átmenet, nagyon különböző a kettő, így most miről is szól a kérdésed?
2021. febr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A leìrt kritèriumoktól függetlenül, hogyan reagàlsz ezekre a helyzetekre?
2021. febr. 17. 23:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint arra, hogy valaki munkahelyén a "családbarát" és "fogyatékosbarát" szavakat látom? Sehogy, mert nincs mire reagálnom.
2021. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rébuszokban beszélő troll visszatért?

Az nem krízis, hogy családbarát egy munkahely...

Az pedig, hogy egy valódi krízisre ki és hogyan reagál az millió tényezőtől függ

Én nem vagyok családbarát. Mármint nincs és nem is akarok. Tehát számomra irreleváns. A beosztottjaimmal szemben próbálok rugalmas és elnéző lenni családi ügyeket tekintve, de nem lehet kibúvó a munka elvégzése alól. Meg kell találni a megoldásokat és ebben partner vagyok.

Fogyatékkal élő sem vagyok, a területemen nem is nagyon lehet ilyen embereket alkalmazni sajnos (a munka jellegéből adódóan) így ez sem ért különösebben.

2021. febr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!