Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten raktáros munka?

Budapesten raktáros munka?

Figyelt kérdés

Szerintetek bevállaljam a raktáros melót pesten, amig a szakmámban nem találok melót?


Persze közbe keresgélek de mig nincs más addig jó lehet?


Raktáros munkákról vélemény? Tudom nem fizetnek sokat.


23/f



2021. febr. 24. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Be. Mindenképp.

Igen, akár jó is lehet.

Több helyen dolgoztam raktárosként, nagy a szórás a cégek közt. A kiscsomagraktár+komissiózás-kombó kibírható, a nagyobb dolgok raktározása értlemszerűen fiz. nehezebb. Erősen körülményfüggő, hogy fogod érezni magad: fűtetlen-e csarnok, jó-e a csapat, kiképeznek-e targoncásnak, mely részét bízzák rád a munkának (minőségi és mennyiségi áruátvétel, CMR-papírok kezelése, vagy a kulizás) stb.

Vágj bele, és a munkatársaid véleményét, beszólását stb ne vedd komolyan! Sok egyszerű ember* dolgozik ilyen helyeken, alacsony EQ-van.


Sok sikert!



*én is az vagyok, onnan tudom

2021. febr. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Autoalkatresz raktarban dolgozom, en szeretem, ugy ertve, hogy jelenleg megfelel, nincs bajom a munkaval, nem ez a hosszutavu celom, de arra tokeletes, hogy gyujtsem a penzt arra, amit csinalni akarok majd. (Ez nem fizet rosszul.) A tarsasag jo, a muszakvezetok normalisak. Igen, vannak egyszeru emberek, idiotak is, de vannak teljesen normalisak is, sok mas ember is csak atmeneti allasnak talalta ezt, van egyetemista, van aki epp szunetelteti a vallalkozasat, van aki erettsegi utan meg nem dontotte el, mit akar csinalni, stb.

A munka komissiozas resze monoton, de van egy rakas egyeb feladat, ami megtori a monotonitast.

Probaltam ezelott a kereskedelmet es a vendeglatast is, de nem szerettem oket, ez sokkal jobb.

2021. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kell a pénz? Nincs jobb?

Akkor mi a kérdés?

2021. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!