Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákként Raktáros munkában ez...

Diákként Raktáros munkában ez a fizetés Budapesten mennyire lehet "elég"?

Figyelt kérdés

Napi 8 óra, óránként 1250 huf+ilyen-olyan heti/teljesítmény bónusz, nagyjából nettó 130e körüli fizetés.


Diák vagyok, levelezőn. Pestre költöznék munka miatt és egy ilyen hirdetést találtam, de nem tudom mennyit számít ez ma a fővárosban. Kicsit izgatott is vagyok, sosem voltam még Pesten!



2020. nov. 14. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Tehát albérletet is kell fizetned ebből? Arra kb pont elég lesz.

Ha tudsz 8 órában dolgozni, akkor miért nem keresel "rendes" munkát, ami nem diákmunka? (Vagy rosszul értem, és ez az?)

2020. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez rendes munka, ha diákmunka lenne több lenne a fizetés mert kevesebb a levonás.
2020. nov. 14. 22:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Albérlet még elválik, csak rezsit kellene majd fizetnem, egy rokonomé a lakás de ritkán használja.
2020. nov. 14. 22:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Levelezősként nem dolgozhatsz iskolaszövetkezet által, csak a nappalisok. Úgyhogy diákmunkát ne is keresgélj.
2020. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem beszéltem diákmunkáról, szóval...
2020. nov. 14. 22:34
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Egyes vagyok, azért asszociálunk diákmunkára, mert többször is megemlíted, hogy diák vagy.

130 ezerért nem költöznék Budapestre, ennyit vidéken is lehet keresni. (Apám megyeszékhelyen raktáros, 180 nettót kap plusz valamennyi túlórapénzt)

2020. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mit értesz vidék alatt, de hogy erre nincs ilyen az biztos. Esküszöm, több hülye állásról utasítottak már el (jobb esetben visszajeleztek) az elmúlt egy évben mint ahányszor levegőt vettem két hét alatt. Olyan mértékben felfordult az életem hogy komoly szinten megfordult már bennem az öngyilkosság gondolata, nem is egyszer. Én csak dolgozni akarok, egy kis albérletet és hogy ne kelljen napról napra élnem, semmi többet. Nem kell nekem pia, cigi, buli, semmi ilyesmi hülyeség... Sose kellettek. Sose volt semmi szenvedélyem, semmi hobbim, párom se volt és nem is kell,csak had éljek már nyugodtan egy rohadt hónapig anélkül hogy valaki belekavarná a saját szarát az életembe, hogy valaki meghalna vagy hisztizne egész álló nap. Inkább lennék... Hagyjuk. Megkaptam a választ miszerint nem elég. Köszönöm.
2020. nov. 14. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ácsi.


Ha vár fent Pesten egy rokonod lakása, aminek csak a rezsijét kellene fizetned és igazak rád azok, amiket írtál, hogy nagyon minimalista életed van anyagi szempontból, akkor elég lehet a 130 ezer.

2020. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha csak rezsit kell fizetni és nincs életed, akkor simán elég lesz, ha főzöl magadra. Mondjuk tényleg egész konkrétan ennyire, később találj egy olyan helyet, amiből egy pszichológust ki tudsz fizetni, mert azt ennyi információ alapján is ki merem jelenteni, hogy arra nagy szükséged van.
2020. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem pszichológusra van szükségem hanem lehetőségre egy normális élethez, köszönöm a feltevést.
2020. nov. 15. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!