Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mihez kezdjek harminc évesen...

Mihez kezdjek harminc évesen egy BSC szintű alapdiplomával, ha úgy érzem szakot tévesztettem?

Figyelt kérdés
A szakot nem szeretném megnevezni, egy négy főiskolai képzés volt. Elég komoly elméleti, és gyakorlati tudást követelt meg! A problémám azzal van, hogy túlságosan nagy a felelősség rajtam. Illetve eléggé magamra veszem a dolgokat ha valami nem úgy sikerül, ahogyan én szeretném. Ráadásul valahogy úgy érzem nem passzol hozzám ez a szak, mert inkább ilyen műszakis beállítottságú vagyok szerintem. Új szakot harminc évesen már nem szeretnék kitanulni, elég sok pénz is lenne, ráadásul mire pályakezdő lennék kb. 35 lennék. Túlságosan kockázatos, én csak szeretnék egy viszonylag jól fizető nyugis állást találni, ahol nem túl nagy a felelősség. Van egyáltalán ilyen?

2021. febr. 25. 23:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Honvédség?Hát számomra ez fura!Valahogy úgy gondolom,hogy oda azért mennél mert semmi egyéb elképzelésed nincs arról,hogy mihez is kezdj. Nem nézem én le aki oda megy, de azt hittem,hogy oda csak az megy aki elhivatott a katonai pálya iránt. Nem azért mert valami csak jó lenne ahol nem kell szaggatni az istrángot..már bocs".
2021. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!