Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bűnügyi nyomozó szeretnék...

Xendzs24 kérdése:

Bűnügyi nyomozó szeretnék lenni. Asztmásan is van esélyem?

Figyelt kérdés

Szemezek a szakmával, de asztmás vagyok. Ennek ellenére sportolok rendszeresen és tudom kezelni. Az, hogy karatézom, az ellensúlyozhatja valamennyira az asztmát? Lehet így is esélyem?


16 L.



2021. febr. 26. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet. sok sikert.
2021. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Sztem nem! Nagyon fontos az egeszsegi allapot. Még szemuvegest sem vesznek fel rendornek. Komoly fizikai felmèrő van, azon megbuknàl, hiába minden más okes lenne..
2021. febr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bigbob91 válasza:
Szerintem nem befolyásoló tényező!
2021. febr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az asztma, sőt a pollenallergianis kizáró ok. A szemüvegeseket se veszik fel. Ahhoz képest, hogy nem túl jó munkahely a rendőrség, ilyen követelménsek vannak.

Bár ha van protekciód, akkor fel fognak venni. Ismertem egy srácot, rendőr alezredes volt az apja, sok egyészségügyi probléma ellenére felvették rendőrtisztire, elvégezte, utána már lehet az ember szemüveges, asztmás, akármi. Ha egy rendőr évekkel a felszerelése után lesz szemüveges, asztmás, akkor az oké, de jelentkezésnél ezek kizáró tényezők.

2021. febr. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Látom lány vagy. Lányoknak SOKKAL könnyebb a felvételi fizikai része, gyakorlatilag ha nem vagy rokkant, akkor felvesznek.
2021. febr. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!