Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy felejthetném el a kedvenc...

Hogy felejthetném el a kedvenc munkahelyemet?

Figyelt kérdés

Gyakorlati helyemre felvettek volna régen mikor végeztem ott de sajnos akkor is korai kezdés miatt nem tudtam vállalni meg a 3 műszak miatt.

Jó pár év eltelt és újra jelentkeztem oda mert el felejtettem ezeket és csak az volt benne, hogy oda tartozok és az az én helyem, meg ismernek is ott.

Szóval fel is vettek volna, meg volt az orvosi, a papírok, még fel is ismertek engem páran ami nagyon feldobott, sőt ismertem is ott a járást de nem számoltam a korai kezdéssel ami most tényleg megütött (5.20).

Bárhogy is néztem, sehogy nem tudtam volna időben kiérni oda sőt ami lett is volna csak egyszer jár egy órában és ez is épphogy odaért volna, meg mi van ha épp lerobban, vagy történne valami. Meg sajnos a reggeli beéréshez külön volán jegyet is kellett volna vennem meg pluszba a helyközit (délután meg estire) és még a budapesti bérletet is ami belegondolva sok azért.

Időközben voltam pár munkahelynél új volt és nem igazán tetszett, sőt ott is már ide húzott a szívem, többször is megpróbáltam jelentkezni meg minden de csak akkor ütött meg a realitás mikor közölték a korai kezdést és a 3 műszakot.

Nincs bajom a korai kezdéssel, csak egyszerűen nem tudtam volna beérni főleg, hogy akkor (5.20)kor már kezdődni kellene a munkának, bárhogy is számoltam azzal, hogy mennyire jó, hogy a gyakorlati helyemen dolgozhatok, ismernek is páran, ismerem a járást de sok teherrel járt volna amikre nem vagyok felkészülve.

Meg lett volna még esélyesem visszamenni, de már írtam sms-t hogy találtam időközben munkát, csak hogy adjak indokot de amúgy nincs jelenleg munkám, keresek épp.

Család se támogatja a 3 műszakot, főleg hogy hajnali 2kor már ébren kellene lennem és még az utazás is rátesz aztán dolgozni és megint elölről.

Persze ebben én is egyet értek, de nagyon fáj érte a szívem, hogy sehogy nem jönne össze, pedig sikerült volna meg fel is vettek volna gond nélkül csak ezek vannak.

El tudnám felejteni valahogy ezt a helyet és megtalálni még az én igazi helyemet munka során?

Úgy érzem néha, hogy bárhol is lennék nem érezném olyan jól magam mint itt ennél.

Sajnos nem adtam neki esélyt 2 alkalommal sem, pedig ha belegondolok egy két hetet mehettem volna de nem éltem vele, megijedtem de már tényleg eljátszottam szerintem ott az esélyemet, hiába írnék újra neki üzenetet szerintem már olyan stílusban válaszolna bár nem biztos de nem tudom.

Volt másnak is ilyen helyzete mikor szeretett egy munkahelyet de nem ment végül oda?



2021. febr. 26. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem több is. De végül találtam olyat ami megfelelő.
2021. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megpróbáljam szerintetek azért visszakérni magamat oda?

3 műszak tényleg sok meg az odautazás komplikált de végülis ott lennék ahol szeretek lenni és ez elfelejtené a gondokat, szerintetek mit tegyek?

Családom szerint mindenkit megzavarna ez a 3 műszak és tanácstalan vagyok, lehet fogok találni olyan helyet amit megfogok szeretni meg közel lesz, de ide még mindig szeretnék menni csak lehet eljátszottam az esélyeimet már de ha írok mégegy smst talán akkor lehetne egy esélyesem csak nem tudom. Lehet sok idő múlva bele fáradok a 3 műszakba, ti mit gondoltok erről?

2021. febr. 27. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Haát ne haragudj de megcsinálják az orvosit és a papírokat és akkor jössz rá hogy ez nem megfelelő számodra a korai kezdés miatt?

És ráadásul még annyi sem volt benned hogy telefonálj csak egy SMS re futotta én biztos nem vennélek fel csak ha nagyon nagyon muszáj

Azt mondjuk nem értem hogy miért zavarna meg mindenkit a 3műszak először furcsa de meglehet szokni

2021. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.Már nem lényeges..és már ne is haragudj de volt eszem nekik szólni!

inkább ha nem tudsz semmi hasznosat írni inkább ne förmegtél volna ide...

2021. febr. 27. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!