Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha a főnöknő...

Mit tegyek ha a főnöknő kivételezik velem?

Figyelt kérdés
Engem sose korhol,a kolléganőimet igen.Bár igaz,hogy lelkiismeretesen elvégzem a munkámat,nem sétálgatok le-fel.Vannak mások is akikkel korrekt,de velem valamiért különösen az.Egyértelműen ki is mutatja és ez zavaró tud lenni.A kolléganőkkel így is volt probléma,nem őszinték,próbáltak finoman kifúrni már kezdetektől,a főnöknő átlátja a dolgokat így nem ül fel a mesterkedéseiknek.Nekem nem is szól róla múltkor már én kérdeztem rá,mert zavart,hogy többek szemében rossz munkásként voltam feltüntetveés kaptam erre célzásokat,így rákérdeztem mi folyik a hátam mögött mert tudom neki is hazudoztak rólam a kolléganők.

2019. okt. 22. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Már kicsit unalmasak a kérdéseid arról, hogy a főnöknőd mennyire szeret téged
2019. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örülj,hogy így van.Ha forditva lenne na akkor lehetne itt panaszkodni.
2019. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet ö is voltva helyedben anno
2019. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legalább meg véd,én örülnék ha engem valaki így szeretne,segítene és akár támogatna is.
2019. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is örülnék, ha védené, pedig verbális fenyegetésnek lettem kitéve. És mégis azt az embert pártolja a főnök...
2019. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen a védelme jól esik és hogy számíthatok rá
2019. okt. 22. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszönjük a likekokat :P

Hasonlókat...

Örülj, hogy kivételez veled. Lehet, h szerelmes beléd.

2019. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szerelmes :-)van férje remekül kijönnek egymással,vele is jól megvagyok de ő nem túl bőbeszédű inkább az irodai munkát végzi a főnöknő meg a munkások közt van jobban.
2019. okt. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!