Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy gyárban dolgozni?

Milyen egy gyárban dolgozni?

Figyelt kérdés
Még diákként dolgoztam egy csomagoló üzemben. Egyébként felsőfokú végzettségem van amiben nincs tapasztalatom... Recepción, még boltban dolgoztam eddig de a szociális készségeim mentális betegségem miatt a béka segge alatt vannak.. és nincs már csilli-villi ruhatáram sem. ezért gondoltam betanított munkára.

2021. márc. 1. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szar 😆
2021. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Én diák melóban dolgoztam gyárba de csak 3 napig bírtam.

Soha többet :$

A kollegák értelmi szinte a béka segge alatt van nagyon mélyen.

A munka nagyon hosszúnak tűnik, és monoton.


Én inkább lennék hajléktalan vagy mennék el az erdőbe bogyókon élni mint ez.

Sok fajta gyár létezik de szerintem a legtöbb ilyen. :3

2021. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem úgy működik, hogy mostantól hajléktalan vagyok
2021. márc. 1. 18:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknál úgy működik pedig.
2021. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen gyár, milyen pozíció, és milyen emberek között.

Szóval vannak jobb, és rosszabb helyek is.

Én is viszonylag sokáig bírtam 1-2 helyen, de nekem is volt olyan, ahonnan hamar elmenekültem. 😃


Ajánlani tudom egyébként a LEGO-t vagy a Jabilt. Ha van érettségid, nem a szalag mellé tesznek.

2021. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik gyár, hova vagy beosztva. Párom 12 órában kb. a telefonját nyomkodja havi 400 ezerért. Néha beáll egy órára leváltani az embereit.
2021. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az sem mind1 melyik megye pl, van olyan ahol kizsákmányolós mert tudják a fű sincs arra, de egyébként az is sokat elárul hogy mindenhova többműszak vállalását és stressztűrést kérnek valamint monotonitást ami nem véletlen.

Velemenyem szerint 1-2 évet le lehet húzni de hosszabb ideig káros a szervezetre valamint az agyra is.


Már most erzem hogy tompulok en is, par honapot maradok itt mar lassan 2 éve tolom.


A másik ragasztoval dolgozom ami a tüdőre biztos nagyon jo...

2021. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyárfüggő is. Nálunk napi 9 órát dolgozik a gépkezelő és nagyrészt annyi a dolga, hogy ha megáll a gép akkor megoldja a kis problémát. Nagy problémánál meg jön a karbantartó. Havi nettó 320-ért.
2021. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy három műszakos betanított munkás, műszakvezető, vagy vezérigazgató :D Viccet félretéve, ki hogy éli meg. Lehet, hogy van akinek bejön a monoton gyári munka.
2021. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!