Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire fárasztó 4 műszakban...

Mennyire fárasztó 4 műszakban dolgozni gyárban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Holnap lenne egy interjúm egy gyárban mint operátor. A fizetés is rendben van, viszonylag közeli csak 4 műszakos. Állítólag a HR-s szerint a munkások kedvelik ez a fajta műszakot, mert több a pihenő napjuk. Eddig csak 2 műszak volt a legtöbb amiben dolgoztam. Én a 3-at vagy a 4 műszakot nehezen tudom elképzelni, hogy is megy. Viszont kellene nagyon a munka, a pénz, mert több mint 1 éve nem dolgozok egyéb okok miatt és hetek óta ez az egy keresett meg. Interjú is hosszadalmas lesz, van ilyen teszírás, videó a cégről stb. Szóval elég komolyan hangzott. Szerintetek megérné, hogy elmenjek holnap erre? Sajnos más munka sem keresett közben. Pedig van általánosom és szakmám is de semmi. 20-as éveimben vagyok nő, szerintetek menni fog ez nekem? Kicsit parázok, de kell a pénz. Ez meg fizet többet mint 200.000.



2020. szept. 27. 17:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
3 muszaknal sokkal jobb, ahol sokszor még szombaton is mész. Csak a vasárnap marad, konkrétan csak annyi idő hogy ne dögölj meg, menjél jövő héten is. Szóval a 4 műszak valóban jobb ilyen szempontból. Meg kell próbálni.
2020. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon személyfüggő. Van, aki tényleg szereti, mert csak 15 napot kell dolgozni egy hónapban.

Én személy szerint 7 év alatt nem tudtam hozzászokni.

2020. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, ha már egy éve nincs munkád és csak 8 osztályod meg szakmád van, nem is lenne kérdés nálam a helyedben hogy elmenjek-e. Örülnék mint majom a farkának hogy valahova behívtak legalább. Lassan már a sima betanított munkához is elvárják az érettségit.
2020. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

vágj bele, aztán majd kiderül! többféle négyműszakos munkarend van, egyik sem leányálom. aki azt mondja, h szereti, az hazudik. 20 éve műszakozok, tudom, h miről beszélek.

a hr hazudott, 4 műszakban sincs több pihenőd, sőt az éjszakások utáni napokon sem fogsz pihenni normálisan, mert vissza kell állnod rendes alvásra. ez vkinek könnyebben megy, de van, aki napokig szenved, amíg kipiheni magát.

próbáld ki, aztán kiderül!

2020. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszítesz vele semmit, ha elmész. Gondolom, ha felvesznek, úgyis lesz próbaidő, aztán ha mégsem tetszik, otthagyod, Pláne, hogy nincs más, úgyhogy nem maradsz le semmiről miatta.
2020. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs egyéb lehetőséged, ezt pedig még meg is fizetnék, akkor mi a kérdés? Menj. Aztán ha nem tetszik, még menet közben is kereshetsz mást, nem kötelező onnan nyugdíjba menned!
2020. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Azta! Köszönöm a bíztatást. Mindenképp megyek, csak kicsit beparáztam a 4 műszak miatt, mivel még nem hallotam ilyenről korábban, de amíg nem próbálom ki addig nem tudom úgyse milyen :D. Remélem felvesznek, mert már tényleg bármit elvállalnék, csak dolgozzak. Megöl néha az unalom itthon.
2020. szept. 27. 18:06
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó munkát, kérdező!

Az első fizudból pedig igyál egyet az egészségünkre ;)

2020. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 4 műszakban dolgoztam, hogy 4 csoport volt, maga a munka 3 műszakos 8 órás volt, 6 nap reggel, 2 nap szünet, 6 nap du 2 nap szünet, 6 nap éjszaka 2 nap szünet De létezik ilyesmi 12 órás változatban is hogy egyik héten 2 nap munka van, másik héten 5 nap és a nappal és az éjszaka váltja egymást Mindenképpen kérdzed meg, hogy milyen a műszakbeosztás De ha egy éve nem dolgoznék, bármit elvállalnék, pár hónapot mindenhol ki lehet bírni, addig is lehet másikat keresgélni
2020. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
8-as jó lenne már ott tartani :D.
2020. szept. 27. 18:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!