Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mostanában össze jöttek a...

Mostanában össze jöttek a dolgok.januárban begyulladt a szemem alig látok majdnem egész nap csukott szemmel voltam.Tegnap megint kijött alig látok tegnapot még ledolgoztam.Ma voltam dokinál táppénz felhívtam a főnököt hogy nem látok. Többi lent?

Figyelt kérdés

a müszakvezetöm tegnap haza akart már küldeni. Ma felhívtam a főnököm lebaszott már megint nem jövök nem jó ez így.

Beszéltünk úgy jött ki lassan konnyes búcsút veszünk egymástól.

Nagyon utáljuk egymást.


2021. márc. 2. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Nézd, nem humanitárius okokból vagy a cégnél, ha nem termelsz és csak viszed a pénzt akkor kirúgnak. Fordítva te sem lennél boldog hogy úgy dolgoznál hogy még te fizetsz érte.
2021. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozó nemzet vagyunk, nem tudtad? Dolgozz vagy fordulj fel. Más opció nincs itt a balkánon.
2021. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos F. Balkánon vagy, vagy egészséges vagy vagy hagynak belehalni a betegségedbe.
2021. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!