Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ennek lehetnek komolyabb...

Ennek lehetnek komolyabb következményei? 24/f

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, akivel hogy úgy mondjam össze szoktunk feküdni rendszeresen és mindezt egy olyan helyen, amerre amúgy szinte senki nem jár (de a lebukás esélye mindig fennáll.)
2021. márc. 3. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mármint munkahelyen munkaidőben dugtok? Ezért simán kirúghatnak titeket teljesen jogosan.
2021. márc. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen lehetne annyi eszed, hogy nem a melóhelyen csinálod a #barátságextrákkal-t.
2021. márc. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Légy nyugodt, le fogtok bukni. Munkahelyen semmi sem marad titokban, a szex meg főleg nem. A következmények attól függnek, milyen a háttér. Ha az egyikőtök kisfőnök, nyugodtan mehet tovább a sztori, ha a főnök nőjét dugod, akkor repülsz. Ha van neki párja és ott dolgozik, akkor majd vélhetően lesz kakaskodás, aztán fognak megkérni a társulatból valakit, hogy mondjon fel.
2021. márc. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt sose értettem miért a munkahelyen kell csinálni.

Én műszakvezetőként is mikor éppen kavartam valakivel akkor munka után vagy nálam vagy nála csináltuk. Senki nem is tudta bent így nem is ért senkit hátrány.

Ha rajtakapnak simán ki is rúghatnak ezért.

2021. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!