Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebookot rendszeresen...

Facebookot rendszeresen használók, veletek is így szokták csinálni? Nektek mi a tapasztalatotok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm, egy idősebb hölgy (60 év feletti) pár nappal ezelőtt regisztrált a facebookra.


Eddig két ismerőse van. DE! Idegenek folyton bejelölik! Nagyrészt törökök, de magyarok is.


Kérdés az, hogy ez így szokás??? Egyáltalán nem ismeri azokat az embereket, akik jelölik! Összekeverhették valakivel?


(Nekem nincs FB profilom, így nincs tapasztalatom a kérdésben, nem tudok neki segíteni ez ügyben.)


Segítsetek, írjatok, köszi!



2016. szept. 4. 06:43
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Előfordul ilyen. Én ezeket kitörlöm főleg biztonsági okokból. Nagymamám aki 65 évesen vadidegen külföldi emberekkel beszélget.
2016. szept. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Engem is előszeretettel jelölgetnek külföldiek.

Főleg Algériából(!!!) :D.

Nem szoktam visszaigazolni őket.

A török, arab férfiak különösen szeretnek bejelölgetni minden nőneműt. :D

2016. szept. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ne jelölje vissza! Ezek vagy trükkös tolvajok és pénzt akarnak kamu mesékkel kicsiholni tőle vagy szexre mennek,aztán a pénzre.És mindegy nekik ki hány éves,hiszen az anyagi lehúzás a cél itt is.
2016. szept. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
van olyan lehetőség is hogy beállítod hogy csak az ismerőse ismerősei jelölhessék be.
2016. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagymamámnál is ez volt. Unokatesóm beállította neki, hogy ne találhassa meg csak úgy akárki, de sajnos nem tudom hogy kell. Kérd meg egy ismerősöd, aki ért hozzá, hogy állítsa be neki.
2016. szept. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Lehet valami olyan neve van miiint..

Dobai, vagy hasonló. Ilyen nevekre nagyon ugranak.

Kérdezze meg tőlük, miért jelölték be őt.

2016. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!


Azóta már ismeretlen NŐK is bejelölték... Ez veletek is ilyen gyakori? Ennyi ismeretlen jelöl benneteket is?


Szerintem talán összekeverik valakivel... vagy nem tudom...

2016. szept. 5. 10:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, csak akarnak kérdezni tőle valamit, és addig nem jelez a rendszer, hogy üzenete van, amíg nem ismerős.

Biztos beszélgetett egy csoportban a hölgy, és akkor már valaki abban a témában akart vele a csoportból szót váltani.

2018. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!