Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kormány elvárja hogy ahol...

A kormány elvárja hogy ahol lehet home office-ba kell küldeni az alkalmazottat-akkor én(mi) miért járunk be? irodai munka

Figyelt kérdés

Hogy el lehet végezni a munkánkat HO-ban az nem lehet kérdés, elvégre 20-márc-20 -jún között úgy végeztük.

Mégis, szó nincs nálunk HO-ról azóta, és most se lehet. A főnök megmondta NEM és kész.

Nem értem: maga a kormány szólította erre fel a munkáltatókat.

Akkor miért nem vagyunk HO-ban?


2021. márc. 8. 08:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert inkább bemegy dolgozni 100% fizuért.
2021. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem kötelező a home office. Van sok család, ahol nem tudják megoldani, mert egy pc van csak otthon, céges laptop se jut mindenkinek. Na meg aláírni, pecsételni csak személyesen lehet. Komolyabb cégeknél meg biztonsági okok miatt nem díjazzák, ha valaki otthonról ügyködik a rendszerben.
2021. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

" Komolyabb cégeknél meg biztonsági okok miatt nem díjazzák, ha valaki otthonról ügyködik a rendszerben."



Érdekes, ismerősöm a világ legnagyobb olajipari cégénél van (az a bizonyos két betűs) "csöppet" komoly cég, és TAVALY március óta HOME-BAN VAN!


A lábát be nem tette az irodába tavaly március óta.

2021. márc. 8. 13:48
 14/26 anonim ***** válasza:
50%

"Komolyabb cégeknél meg biztonsági okok miatt nem díjazzák, ha valaki otthonról ügyködik a rendszerben."


Elég komoly cégnél dolgozok. Májusig kötelező otthoni munkát hirdettek ki novemberben, mert látták, hogy produktivitás nem esik, sőt növekszik. Vesztettünk a járványban kollégát és többen megbetegedtek. 1 tünet mentes, hordozó kolléga 2 órát volt bent az irodában, másik 28 embert lett beteg 3 napon belül, akikkel egy szinten volt.

A többi cég is szívesen dolgoztatna otthonról, de otthon nincs sem géppark, sem atomerőmű, sem betonozni nem kell, vagy fogat húzni, vagy utat építeni, sem szállítani, sem ácsmunkát végezni, de még a gyártósort sem lehet beüzemelni a 8 kilences tisztasági gyártásról ne is beszéljek, mert a konyhámban nem fog tudni senki sem eladásra elfogadható gyógyszert gyártani.


Nem attól komoly, vagy komolytalan egy cég, hogy engedi-e Home Office-t. Picit tessék már gondolkodni, ha az Úristen adott már agyat hozzá. Az nem csak dísznek van ott a fejedben!

2021. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
#11 - Érthető. Vigyázzon magára! Reméljük nem kapja el!
2021. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
50%
14-ess, valamint nagyon félreértettél. Nem írtam, hogy a home office meglététől lenne komoly a cég. Biztonságtechnikai szempontból írtam. Mert egy ismerősöm mondta, hogy olyan komoly beléptetés van az informatikai rendszerükbe, hogy otthoni netről, otthoni géppel nem lehet belépni.
2021. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
68%
#16 Nagyon félre értettél valamit. Titkos szolgálati megbízásaim vannak. Rendőrségnek és belügynek írok lehallgató programokat. Otthonról dolgozom több, mint egy éve.
2021. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy meg, hogy te nem tudsz érthetően fogalmazni, nem ad okot arra, hogy aki félreérti, amit írtál, azt le kell pontozni. Ez nagyon legalja emberi dolog.
2021. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
46%

". Titkos szolgálati megbízásaim vannak. Rendőrségnek és belügynek írok lehallgató programokat. "


világos. mi mást írnál mint azt.

de ha már a "titkos szolgálatnak" (naná...) dolgozol, előtte azért nézz már utána, hogy kell(ene) leírni.

2021. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem ezt írtam. Ne forgassad ki a szavaimat. Azt írtam, hogy nekik írok lehallgató programokat. Nem azt írtam, hogy nekik dolgozom. Nagy különbség kedves kötekedő barátom.
2021. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!