Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kormány elvárja hogy ahol...

A kormány elvárja hogy ahol lehet home office-ba kell küldeni az alkalmazottat-akkor én(mi) miért járunk be? irodai munka

Figyelt kérdés

Hogy el lehet végezni a munkánkat HO-ban az nem lehet kérdés, elvégre 20-márc-20 -jún között úgy végeztük.

Mégis, szó nincs nálunk HO-ról azóta, és most se lehet. A főnök megmondta NEM és kész.

Nem értem: maga a kormány szólította erre fel a munkáltatókat.

Akkor miért nem vagyunk HO-ban?


2021. márc. 8. 08:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ.
2021. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

"Nagy különbség kedves kötekedő barátom."


látom, nem vágod mi a probléma....

2021. márc. 8. 16:32
 23/26 anonim ***** válasza:
67%

Szia Kérdező!


Meséld el, hogy mi a probléma. Nagyon megkérlek, hogy a lekezelő stílust most mellőzzed és valóban kommunikálj, ne csak bírálj indok nélkül.

2021. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a kioktatást! :)
2021. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

"A kormány elvárja hogy ahol lehet home office-ba kell küldeni az alkalmazottat-akkor én(mi) miért járunk be? irodai munka"


Akkor ha már belekötöttek a helyesírásomba, elvárom, hogy az, aki beleköt, példával járjon elő és makulátlan legyen a helyesírása. De nincs így. Többen is belém kötöttek, így nézzük sorra a kérdésben szereplő helyesírási hibákat:


1: A "hogy" előtt nincs vessző, pedig az egy alárendelő összetett mondat.

2: Az "ahol lehet" után vessző, mert az is egy alárendelő összetett mondat szerkezetet takar.

4: Az "alkalmazottat-akkor" ilyen szavunk nincs.

5: Az "én(mi) ... járunk" esetén egy alany-állítmány egyeztetés jól jönne, mert ez így kicsit nagyobb hiba, mint amit a kérdező is firtat.

6: "irodai munka" - Nincs mondat kezdő nagybetű. Nincs végét jelző pont.


És még csak a fő kérdésnél járok.



#19-es beszól, hogy helyesírási hibák vannak az írásomban:

"világos."

Mondat kezdő nagybetű hiányzik.


"mi mást írnál mint azt."

Mondat kezdő nagybetű hiányzik. Kérdő mondat ponttal lezárva.


"de ha már a "titkos szolgálatnak" (naná...) dolgozol, előtte azért nézz már utána, hogy kell(ene) leírni."

Mondatkezdő kisbetű.


Ha már kioktattok (vagy egy személy duplán kioktat, mert a helyesírási hibái alapján a kérdező és a kommentelő vagy azonosan nem tud írni, vagy egy ember külön account-ról), saját szemetekbe a többszörös gerendát vegyétek már észre és ne csak az én szemembe a szálkákat.


Egy mondatot nem képes elkezdeni és nem képes megfelelő mondatvégi írásjelet használni, az kritizálja más helyesírását.


Höhöhöhöhö! Jókat röhögtem.

2021. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
53%
Mert a felelőtlen vezetők szarnak rá a jarvanyra. Az a lételemük hogy a dolgozó attól dolgozó hogy bent gubbaszt. Másodlagos az egészség.
2021. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!