Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A legtöbb munkahelyen miért...

A legtöbb munkahelyen miért nem adnak a 3 hónapos próbaidő alatt cafetériát?

Figyelt kérdés
Eddig akárhol dolgoztam, a 3 hónapos próbaidő alatt nem kaptam cafetáriát, ami azért elég nagy érvágás, hiszen így olyan 15-20 ezerrel kevesebbet kap az ember (ami pl. egy 160 ezres fizetésnél elég jelentős összeg).
2021. márc. 11. 09:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Mert bérfeszültséghez vezetne, ha egy új, még kevésbé gyakorlott munkaerő, aki egyik-napról a másikra kiléphet, ugyanannyit kapna, mint aki 5 éve ott dolgozik.
2021. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%

"ert bérfeszültséghez vezetne, ha egy új, még kevésbé gyakorlott munkaerő, aki egyik-napról a másikra kiléphet, ugyanannyit kapna, mint aki 5 éve ott dolgozik."


hahahhahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahah!!!!!!!



16 éve dolgozom és nem kapom annyit mint a velem azonos munkakörbe tegnap az utcáról felvett újonc!!


230 a bruttóm 16 év után, az új embert 280-300-ért veszik fel!

Bérfeszültség!! Nesze neked!

2021. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Ja és cafit az ÉLETBEN nem kaptam!
2021. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
#2 Bogyóidat ne felejtsd el bevenni!
2021. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
a tények azok tények.
2021. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 akkor épp itt volna az ideje fizetésemelést kérni, vagy új munkahely után nézni...
2021. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A béren kívüli juttatást a munkahely szabja meg, márpedig addig nem adnak, amíg a munkavállaló szó nélkül leléphet egyik napról a másikra. Nem éri meg anyagilag.
2021. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

" akkor épp itt volna az ideje fizetésemelést kérni"


Hát kérni azt lehet. Nem egy embert láttam már aki kért. Elmondjam mit kaptak vagy kitalálod?

2021. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ennek inkább adminisztratív okai vannak, tekintve, hogy próbaidő alatt bármelyik fél bármikor indoklás nélkül felmondhat.

[link]


"A próbaidő alatt is jár cafeteria?

A juttatási rendszerek kialakítása előtt számos vállalkozó fordul hozzánk azzal a kérdéssel is, hogy a próbaidős kollégákat is bevonhatják-e premizálási csomagba. A válasz természetesen ebben az esetben is igen, viszont az időigényes adminisztrációval járó- és a kártyán nyújtott utalványok esetén érdemes megvárni a próbaidő leteltét."

2021. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#2 én a másik irányból ismerem a bérfeszültséget. Egyik nagy magyar autógyárban a velem szembenálló élmunkás közel 3x annyit keresett mint én, csak azért mert 20 éve ott volt.... Arról senki nem akart beszélni, hogy olyan egyszerű volt szegény, hogy 20 év alatt azt az egyetlen (amúgy 1 nap alatt betanulható) folyamatot sikerült megtanulnia.
2021. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!