Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezelnétek a munkahelye...

Hogyan kezelnétek a munkahelyeteken dolgozó nénik által okozott kellemetlenségeket? Meddig lehet ezt eltűrni?

Figyelt kérdés
Van két asszony, akivel egy irodában dolgozom, és az asztalaink össze vannak tolva, szóval 2-3 méteres távolságon belül vagyunk. 4 Asztal van így összetolva, 2-2 szemben egymással, az asztalon, ők egymás mellett ülnek, velem szemben, mellettem nem ül senki. Az egyik néni a kabátját mindig a mellettem lévő üres székre rakja, egyszóval kisajátította magának azt a széket, de ez még hagyján. A főnök nagyon ritkán jön be, ő home officeban van, nekünk heti 3 nap be kell járni. Ezek a nénik alapjába véve kedvesek, de amiket csinálnak az már borzasztó. Sokszor rendelnek ebédre kaját, és a mellettem lévő üres helyen raktározzák ezeket, hogy majd később megeszik. Sokszor ki se dobják rögtön, ha marad valami, hanem csak 1-2 nap, de volt már olyan is, hogy csak 1-2 hét múlva. Azt mondják, hogy ne dobjam ki őket, majd ők átnézik hogy mit akarnak kidobni, és mit hazavinni. Emelett még sokszor elfelejtik hazavinni az ételhordókat, amikben néha hoznak ételt, és volt hogy már penészes volt benne az étel. A főnökünk, ha nagy ritkán bejön, csak néha szól nekik, hogy majd rakjanak rendet, de nem törődik vele különösebben. Persze a főnök nem tudja, hogy csak ez a két asszony hagyja ott a szemetet, és nekem semmi közöm hozzá, lehet, azt gondolja, hogy mindhárman ott gyűjtjük a szemetet. Ráadásul eléggé fázósak ezek a nénik, így az ablakot is csak napi egyszer engedik kinyitni, akkor is csak 5 percre, szóval a levegő is eléggé állott, kaja-szagú itt bent. Mit gondoltok, mit csináljak? Felmondani azért nem akarok, de szoktam nézegetni más munkalehetőségek után, csak most nem sok van.

2021. márc. 11. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Told el az asztalt a sarokba.
2021. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Végig sem olvastam, te vagy az az unintelligens csaj aki állandóan panaszkodik a munkatársairól, és közben folyamatosan néninek nevezi őket.

Egy munkaképes korú ember nem néni, de a többség ezt körülbelül 10-12 évesen megtanulja.

2021. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg őket udvariasan, hogy tegyék el a maradékaikat, mert behánysz. Az ablakot meg szükség esetén kérdés nélkül kinyitod pár percre.
2021. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Egyél meg egy fél fazék babfőzeléket, majd diszkréten dugd le az ujjad a torkodba és okádd tele az asztalt, kabátot, papírokat. Aztán mondd azt, hogy ránéztél a kéthetes rohadó ételre és azért lettél rosszul.
2021. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudsz mit csinálni velük hiába is beszélnél velük

Esetleg másik irodába kérd át magad(nem tudom próbáltad e)

Ablakot pedig nyisd ki nyugodtan és ha szóvá teszik mond hogy nem jól érzed mert nincs benn levegő,ennyi

A helyedben én pakolnék oda iratokat vagy akármit a székre és akkor ha szólnak mondod hogy kell a hely az iratoknak😁

Heti 3 alkalmat amúgy meg ki lehet bírni,ne foglalkozz velük hanem csak a munkádra koncentrálj

2021. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Mondjáfel erre utaznak a nyuger nénik kapják a nyugdijt meg a fizut is azt játszák a fejükett.
2021. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rakd odébb a széket.
2021. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!