Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Találok valahol olyan árufeltö...

Találok valahol olyan árufeltöltői munkát ahol nem muszáj pénztárkodni?

Figyelt kérdés

Régen majdnem 1 évet dolgoztam mint árufeltöltő egy kis CBa-ban.

Ott szerencsére nem kellett nekem pénztárkodni, mert voltunk páran és nekem árufeltöltői feladatokat adtak és elején igaz fura volt de a végére nagyon élveztem.

Azért se akarok pénztárkodni, mert nekem nem nagyon ment régen mikor kipróbáltam, nagy sor lett, összezavarodtam mikor vissza kellet adnom, szóval nekem jobban ment a sima árufeltöltés.

Budapesten találok valahol ilyen árufelöltői munkát ahol nem kötelező pénztárba beállni?

Jelentkeztem párra, de keveset találtam sajnos.

Akár Budaörs is jó, vagy Törökbálint szóvak ami épphogy kint van Budapesttől de könnyű megközelíteni.



2021. márc. 3. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként mit kell tudnia egy pénztárosnak, ami nehéz? A legtöbben már kártyával fizetnek, aki meg kp-vel, azt kiírja neked a gép is, hogy mennyit kell visszaadnod, nem kell fejben számolni. Természetes, hogy az elején lassabb vagy, de pár nap alatt belerázódsz, aztán egyre nagyobb rutint szerzel, és nincs is mitől tartanod. Ráadásul gondolom magasabb fizetést is kapsz, ha nem csak arra vagy jó, hogy megpakold a polcokat. Ne félj a kihívásoktól, és győzd le a félelmeidet, mert csak úgy tudsz előre haladni az életben.
2021. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
#1: voltam, ráadásul pénztárosként megtehetsz olyan dolgokat, hogy átkiabálsz a másik sorban lévő pénztárosnak, hogy "Te Marika, mi a korpás kifli kódja?" Ez meg tök menő.
2021. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Ha az a munkaköröd, hogy árufeltöltő akkor értelemszerűen nem kell kasszázni. Tesco ilyen, ott nem szórakoznak a beosztással. Az vagy, aminek felvettek.
2021. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Megértem, hogy nem szeretsz pénzzel foglalkozni. Simán bele lehet olyanba szaladni, hogy rosszul adsz vissza aztán tőled vonják le.

De én azt látom ilyen Penny, Lidl helyeken, hogy kell árufeltölteni aztán meg beállni a pénztárba is. Eleve így keresnek embert.

2021. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem régen ez akadályozott meg az ilyen munkahelytől. :/

Azóta se hallottam csak árufeltőltőiről.

2021. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Diákként volt régen divat, hogy csak árufeltöltő vagy csak pénztáros.

De szerintem arról is leszokhattak, mert nem is látni már diákot se tescoban se lidlben.

2021. márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!