Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire celozhatott vagy mi...

Mire celozhatott vagy mi baja? Teljesen komolyan kérdezem mert nem értem.

Figyelt kérdés
A munkatarsam (srác, én lány vagyok) ma bent volt az irodában kivételesen mert home officeban vagyunk s küldött nekem képet ahogy ebédel (mindig szoktunk ha egyikünk bent van). Régebben még mondta hogy oda tett egy marcisort az asztalomra és kértem tőle egy képet róla. Küldött is. Mondtam neki hogy csak kíváncsi voltam hogy tényleg oda tette e, erre kérdezte hülyeségbol h nem bízok benne? S mondtam hogy de, csak kértem hogy szemleltesse is, és hozzá tettem hogy megint nagyon kedves volt. Tudni kell higy az erénye a kedvesség, sokszor említi neki mindenki. Erre azt válaszolta hogy kezd sok lenni a kedvessége. Én kérdeztem hogy az tud sok lenni? Erre nem ír vissza.
2021. márc. 11. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Passzív agresszív, figyelmen kívül kell hagyni.
2021. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, mert sokan vissza élnek a kedves emberekkel :(
2021. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!