Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a Rossmann mint munkahely?

Milyen a Rossmann mint munkahely?

Figyelt kérdés

Én most Rossmannba dolgozom és kíváncsi vagyok azokra akik ott dolgoznak hogy mi a véleményük magáról az üzletről.

Nekem van elég sok dolog nem ami tetszik és vannak jó dolgok is persze.

22/L


2021. márc. 11. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Ross
2021. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem az a negatív hogy a kollégáim nem tanítottak meg rendesen mindenre.
2021. márc. 11. 23:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 ettől én is szívok mindig tök más területen. nem értem aki már vágja a dolgokat miért nem veszi észre, hogy a másik nem fogja magától kitaláni mit hogy. a másik gáz amikor egyszer elmondanak valamit és azt hiszik, hogy akkor ezzel le van tudva és majd emlékezni is fogok rá. komolyan ennyit nem vágnak tanulásról, hogy csak azt jegyzi meg az agy ami ismételve van?
2021. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ugyan így jártam a garancia lap kitöltésével is.

Nem mondták el hogyan kell csak gyorsan eldaralta. Ha láttak hogy nem megy inkább megcsinálták ők a kasszába. De így nem tanulom meg sose. De most viszont jött egy új lány, ő nyalizik, nagyon, neki rögtön mindent megmutattak, és szépen elmagyarázták neki. Nekem nem, még hozzám vágta hogy tudnod kéne.

2021. márc. 11. 23:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 hát, én már annyiszor voltam ilyen helyzetbe, hogy tudom, higy ha ők nem jönnek rá, hogy ez így nem jó és nem tanítanak meg maguktól, akkor kérdeznem kell, mert másépp nem fog menni. és akkor már jobb előbb kérdezni mint később. persze ezt onnan tudom, hogy van, hogy húzdtam az időt, de akkor is fel kellett tenni azt a kérsést előbb utóbb csak akkor kínosabb volt. ebben vagy most te. szóval én annyiszor kérdezek most már ahányszor nem tudok valamit. asztán gondoljanak amit akarnak.
2021. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm szépen a tanácsod megfogadom.
2021. márc. 11. 23:52
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nincs mit. az a vicc ha ők mennének új helyre ők is megszívnák ezeket. persze ha okos az ember, akkor tudja mire van szüksége az újaknak és mindent elismétel nekik többször. meg megcsinálja velük először együtt. meg ilyenek.


amúgy ez a helyi szokásoktól is függ. ha majd te leszel tapasztaltabb emlékezz ezekre és te bánj másképp az újonccal :)

2021. márc. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk pálya kezdő voltam, első kasszazas az nagyon rossz volt, ideges voltam.

De volt olyan hogy lecsesztek mert nem ajánlottam a kapcsolt terméket. De hát van hogy a vásárló ezer féle dolgot mond, kedvezményektol kezdve mindent.

2021. márc. 12. 00:27
 9/13 A kérdező kommentje:
Én most is segítettem az új lányt, meg a diákoknak is szoktam segíteni.
2021. márc. 12. 00:27
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
A mann az ember, a rossz az meg rossz. Ha egy céget úgy neveznek el, hogy "rossz ember", akkor milyen lehet ott dolgozni vajon? Szellentesz egyet, és 50 ostorcsapás...
2021. márc. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!