Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyáruházi üzletsoron lévő...

Nagyáruházi üzletsoron lévő emberek! Ti, hogy spanolotok össze a környéken dolgozókkal?

Figyelt kérdés
Az ismerkedés nem az erősségem, sose volt az nő létemre. Introvertáltabb vagyok, és most egy ilyen helyen lett munkám néhány hónapja, de nem nagyon alakítottam még ki szinte senkivel olyan kapcsolatot, hogy beszélgessünk. Míg látom hogy sokan a sorokról bandá6nak néha. Meg a vevőszolgátosokkal, biztonsági őrökkel is elbeszélgetnek néhány perc erejéig. Introvert0áltabb vagyok, de néha jól esne ha válthatnék pár szót emberekkel. Hogyan kezdhetnék neki?
2021. márc. 12. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Állj ki az üzlet ajtajába és valamelyik szomszéd oda fog menni, vagy megáll, ha arra jár :)
2021. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sehogy

Dolgozni járok be, nem beszélgetni

2021. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!