Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy hét után mindent kellene...

Egy hét után mindent kellene tudom az új munkahelyen?

Figyelt kérdés

Most kezdtem új helyen. Úgy volt, hogy betanítanak, ennek ellenére, akinek be kellene tanítani, nem foglalkozik velem.


Csak gyűlnek a papírok az asztalon, ha segítséget kérek a kolléganőtől akivel vagyok egy szobában, csak cüppög.


Ma megkaptam, hogy ők este hatkor mennek el fél öt helyett. Én nem tudok maradni, mert kicsi gyerekeim vannak. Első osztályos, és ovis. Mennem kell értük.

Felvételnél ezt jeleztem is a főnökség felé.


Mégis úgy érzem, hogy ki vagyok közösítve, és fúrnak a hátam mögött.


2021. márc. 12. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Kezdj másik helyet keresni.
2021. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem normális egyáltalán, nem látnak ott szívesen jelezd a főnökség felé.


Mondjuk az én betanitásom 3 hónapba is tellett de az más eset.

2021. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem gyárba volt ilyen szalag mellett.1-szer megmutatták hogyan kell valamit megcsinálni,és megkérdezték hogy fogom-e tudni,mondtam hogy igen.És tudtam is,na de azt kifelejtettem,és ők is,hogy az időt is kell nézni.2 óra múlva odajöttek és kérdezték hogy hol van amit eddig megcsináltam,mondták hogy ez így nem lesz jó,mert ez kevés,pedig azt mondtam nekik mikor kérdezték,hogy tudom csinálni.Azt mondtam,hogy ne várják el hogy ennyi idő után úgy fogom tudni mint azok akik már régebb óta csinálják.És megkérdeztem hogy,maguknak egyből ment-e minden,mikor idekerültek.Azt felelték hogy ne velük foglalkozzak,hanem magammal és azzal hogy meglegyen nap végére a norma,vagy ez volt az első és utolsó napom itt.Beidegesedtem,és mondtam nekik,hogy nem várom meg,nem rabolom tovább az időmet,fölálltam és otthagytam őket.
2021. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
99%
Nálunk bevett szokás, hogy a munkakörünkben a csapat legmegbízhatatlanabb tagjai és egyben legszélhámosabb alakjai tanítanak be, akik közel ülnek a tűzhöz. Ezt követi az, hogy az új kolléga csodálkozik, ha valami nem hangzott el. Nekem van két kollégám, akikben megbízok. Az egyiküket rendszeresen segítem. Úgy vagyok vele, hogy én értékelem, ha valaki nem léhűtő és haladni akar. Rengeteg munkám van, nekem is haladnom kell, de nincs szívem elküldeni a kollégámat, aki szeretne haladni, de még a rutinja nincs meg. Inkább félre teszem egy kicsit a saját dolgomat, és próbálok utána gyorsabb lenni, de elzavarni nem fogom, az biztos.
2021. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Igen!!
2021. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért amikor engem alkalmaztak nem voltam teljesen hülye a munkához. Tőlem elvártak valami tapasztalatot és tudást is, főleg irodai környezetben, hogy már használtam excelt és wordöt. Nem tudom, hogy mi a feladatod az iratokkal, de ez nem annyira betanítandó munkakör. Ha gőzöd sincs hogy kell csinálni, akkor 1. minek jelentkeztél? 2. miért vettek fel?
2021. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyan ebben a cipőben jártam csak én gyárban dolgozok, ráadásul felelősségteljes, nem túl egyszerű pozícióm van. Kaptam egy "mentort", akinek elvileg három hónapig ott kellett volna mellettem lennie, ehelyett a második nap már magamban kellett csinálnom mindent, azt se tudtam milyen rendezvényen vagyok.

Nem ide tartozott ez, de jól esett kiírni. :D


Abban lehet bízni, hogy idővel jobb lesz a helyzeted, de ha nem és neked úgy nem jó, akkor lehet érdemes lesz új munka után nézned majd.

2021. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!