Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A könyvelők között mennyi a...

A könyvelők között mennyi a hozzáértő kb? Nekem már okozott könyvelő 80.000 ft-os kárt mert elfelejtett valamiket. Többiről is hallom innen onnan hogy tévednek valamiket.

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az én könyvelőmmel is előfordul, hogy elfelejt valamit. Ezért nem hagyok rá semmit, nyomon követem mit kell elintézni és rászólok, hogy csinálja meg, érdeklődöm hol tart. Mindennek utánanézek magam is, hogy képben legyek. Való igaz nagyon nehéz megbízható könyvelőt találni, de senkiben nem szabad vakon megbízni. Ők is hibázhatnak.
2021. márc. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ők is emberek, hibázhatnak.

Mint ahogy jóval nagyobb elvárásokkal rendelkező orvosok pilóták stb. is hibázhatnak.

2021. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akkor végülis majdnem nekünk is kell érteni a legtöbb dologhoz a könyvelésben. Vagy lehet hogy az a jó, ha a könyvelő megmondja minek hol nézzünk utána. De mi van ha kihagy valami fontosat amiről nem tudunk. Én most a 80-ezres hiba után magamnak csináltam a könyvelést egy ideig, de néha meg jól jönne egy könyvelő. De nem azért jönne jól mert olyan nehéz beadni valamit az ÁNYK-n, hanem hogy valaki jobban tudja ezeket a dolgokat akiben bízni lehet.
2021. márc. 14. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"De akkor végülis majdnem nekünk is kell érteni a legtöbb dologhoz a könyvelésben."

Igen.

2021. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!