Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak hogy ez változon?

Mit csináljak hogy ez változon?

Figyelt kérdés
Egy ideje már úgy érzem hogy csak a pénz miatt járok be dolgozni de kb még másfél évig ezen a helyen szándékozom dolgozni. Viszont ez az érzés nagyon zavar és demotivál. Volt már valaki így? Mit ajánlotok hogy újra örömömet találjak a munkámban?

2021. márc. 14. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon az emberek nagyrésze így érez, nem vagy egyedül.
2021. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát talán csak fáradt vagy. Én akkor voltam ilyen hangulatban. Vegyél ki pár napot, hetet, aztán töltekezz.


Mit dolgozol, ha szabad tudni?

2021. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kerttervezés, kivitelezés,gondozás.Erdő és faültetvény telepítés illetve erdőművelés.
2021. márc. 14. 14:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem erre a másfél évre próbálj valami szépséget találni a munkádban vagy barátokat és ez talán ad egy kis motivációt.


Utána keress valami olyan munkát amit szívesen csinálnál, vagy már most találd ki, mi lesz az és motiváljon az, hogy más csak másfél év és utána jó lesz és azt teheted amit szeretnél csak ki kell bírnod addig.

(persze ehez a változáshoz is nagy erő kell és lehetőségek de nem reménytelen a dolog)

2021. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A szabadság kivétel sajnos most nem megy sok munka kevés ember ☹️
2021. márc. 14. 14:47
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az már megvan mit csinálok másfél év múlva csak addig jó lenne nem így végig csinálni 😅 az a baj hogy így azért a minőségre is rámegy a dolog.
2021. márc. 14. 14:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi fáraszt le? Sok a cseszegetés? Ügyfeleket nem bírod? Mi nem tetszik a melódban?
2021. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez egy igen kicsi cég 4-5 emberrel kb mindenki csinál mindent nagyon széles skálán mozognak a feladatok tehát sokszor fizikailag is megterhelő de igen az ügyfelekkel sem egyszerű. 5 éve csinálom eddig nagyon jó volt igazából nem tudom mi változott sajnos.
2021. márc. 14. 17:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg fizu nélküli szabin regenerálódj fel. Bár ebben a világban ez nem jó ötlet.
2021. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak te tudsz értelmet keresni a munkádban, más nem tudja ezt megtenni helyetted, pláne nem így láltatlanban.
2021. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!