Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Anya évek óta közmunkás, mit...

Anya évek óta közmunkás, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vagyis gondolom nem tudok semmit, mert nem az én döntésem..

De mivel tudnám meggyőzni hogy váltson?

54ezer Ft a fizetése. Konkrétan semmire sem elég, múlthónapban majdnem kikapcsolták az áramot, mert nem tudta fizetni. Májusában elvileg fogszabalyzom lesz, azt sem tudja még, hogy miből fizeti majd ki. Van olyan nap, hogy éhesen fekszünk le, mert már hónap végén nem maradt annyi pénze hogy ételt vegyen.. Próbáltam szépen megkerdezni hogy miért nem keres masik állást, de ilyenkor csak letámad, hogy csak azért nem is fog hogy nekem jó legyen.. De ez nem csak rólam szól, ő ugyanúgy alig eszik, vékony, de nem érdekli.



2021. márc. 16. 16:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
35%
Az igazság az, hogy aki dolgozni és váltani akar, az tud. Csak könnyebb másra fogni! Én sem hiszem el, hogy két szakmával, érettségivel nem tudsz dolgozni. Nekem egy szakmám van, érettségim sincs. Nem is a szakmámban dolgozom, és mégsem rossz a fizetésem, sosem voltam munkanélküli.
2021. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
77%
22 Ha tényleg tudsz lehetőséget akkor kérlek oszd meg velem, mert nem hazudok. Helyileg Borsod megyében élek.
2021. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen lettem önálló. 16 évesen, most covid helyzetben nem sok lehetőséget látok erre. :(
2021. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
38%
Éttermi kiszállító, ügyfélszolgálatos, árufuvarozó, most szinte csak az van. És költözni is lehet. Nekem is volt, hogy 4 évig máshol éltem.b
2021. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
50%
Futárkodni lehet, az igaz. És arra most van igény.
2021. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
34%

Mert sokan nem akarnak költözni sem ez a baj. Budapesten lenne mellettem egy üres irodai állás, semmi nagy dolog, egyszerű ügyintéző, az elvárás sima érettségi és angol nyelv ismeret, semmi több. Azért ez nem olyan nagy elvárás, 8-4ig munkaidő, havi 270e nettó fizu, cafeteria, úti költség térítés, jutalom. Nem találunk egy értelmes embert, alig jelentkezik valaki, vagy a fizetést keveslik stb ne is folytassam.

Munkaerőhiány van csomó területen.

2021. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
56%
#26: Én pl. baromira örülnék annak a melónak, csak sajnos nem tudok angolul. Több mint 1 éve nem találok én sem munkát, többek között azért, mert "túlkoros" vagyok és speciális területen dolgoztam több mint 20 évet. Manapság meg valamiért a hűség és a munkatapsztalat nem számít előnynek. Ez van.
2021. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 valaki : ***** válasza:
76%

Édes szívem, annyira sajnálom... Az a baj, hogy sok nő érzi úgy, hogy "már" leírta az élet és nem akar küzdeni a jobbért. Volt egy barátnőm, az ő édesanyja is közmunkás, a mai napig az de a lány már felnőtt és elköltözött. Na de mikor még nem, akkor 3-an voltak testvérek + a munkakerülő édesapa abból a misztukus 54 ezer forintból... Talán valami családi de hát öt embernek... Igen, sajnos van ilyen. Én a helyedben motiválnám az édesanyámat. "Anya, szép vagy", "Anya, én büszke vagyok rád", "Anya, még semmi sem késő változtatni". Ha te vagy 16, anyukád se lehet idős, hangsúlyozd neki, hogy változtathat. Önbizalmat kell adni neki minden téren, mert akkor talán visszatér a tenni akarása. Nehéz lehet neki is...

Kitartás kívánok.

2021. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ugyanitt Python fejlesztőt keresek azonnali kezdéssel. :)
2021. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
26, mi az iroda neve ?
2021. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!