Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért sajnáltatja magát a...

Miért sajnáltatja magát a főnököm, ő akart ennyi gyereket?

Figyelt kérdés

Ma megint azzal jött, hogy milyen nehéz neki 4 gyerekkel otthon lenni, meg az online oktatás, felváltva vannak otthon a feleségével, stb... őszintén, kit érdekel? ők akartak ennyi gyereket, miért kéne sajnálnom? Nem jól gondolom?

L/25


2021. márc. 16. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem a gyerekekkel van a baja, hanem az otthon léttel.
2021. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem jól gondold. Amikor vállalták a 4 gyereket, nem volt arról szó hogy otthon kell tanítani őket.
2021. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Mindenki panaszkodik a gyereke miatt, de én is utálom ezt a nyalverest miatta, mert utána meg imádják bezsebelni a "jajdesziiipnagycsalad" "leakalappalelottuk" meg egyebeket.

De annak ellenére, hogy nekem is van három csodaszép édes gyerekem még mindig nem értem hogy miért kell úgy hozzaallni mintha ez olyan adottság lenne mint mondjuk kez nélkül születni és mégis hires festve válni. Ugyanis a gyerekek számáról ma már lehet dönteni.

2021. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Sotet vagy. Nem ezt vallaltak be, es a kocsma bezar, a gyerekeid a gyerekeid maradnak mindig.
2021. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Jajj hagyjuk már előtte is panaszkodtak
2021. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Most komolyan azt mondjátok, hogy a gyerekvállalás csak úgy vonzó, ha csak munka után meg hétvégén kell vele foglalkozni?
2021. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
6- os, nem csak úgy vonzó. De bocs hogy a napi 8 óra home office mellett nem vagyok oda meg vissza a boldogságtól hogy tanulhatok vele. Mea culpa, mea maxima culpa..
2021. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát most legalább sok szülő visszakapja az élettől, hogy lenézi a pedagógusokat! Tessék, akkor lehet nekik foglalkozni vele otthon... ja, hogy nem is olyan könnyű? Akkor képzelje el 30 ugyanilyet egy osztályban.
2021. márc. 17. 05:51
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

De gyereket vállaltál. Teljesen mindegy, hogy 8 óra után tanulni kell vele, te vállaltad.


Én ezt azért mondom, mert pont azért nem akarok gyereket, mert nem akarok valakit folyamat a lakásomban kerülgetni, nem akarok vele foglalkozni. Csak amikor már ott van az a gyerek, akkor kemény, hogy így gondolja valaki.

2021. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8- ra: a pedagógus ezt vállalta, és ő nem nyom le 2 másik meetinget a gyerek matekja mellett. Szóval ez rossz hozzászólás.



9- es, nem 8 óra után kell vele foglalkozni tanulni, az a normál sulis idő. Most a 8 óra MELLETT kell tanulni vele, és UTÁNA is, mert van házi is. Gondolom nektek nincs gyereketek.

2021. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!