Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor valakinek meghal oly...

Amikor valakinek meghal oly hosszátartózója akkor hogyan tud utána dolgozni menni?

Figyelt kérdés
Nem tudnám magam elvonszolni dolgozni hetekig ha nekem bárkim is meghalna, de gondolom ez nem kívánságműsor. Mégis a sírógörcsöket hogyan lehet leredukálni ? Hivatalosan 2 nap szünet jár, de az mire elég? Temetést intézni..

2021. márc. 21. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Miért merült fel benned ez a téma?
2021. márc. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabadságot is ki lehet venni, táppénzre is lehet menni. Én két hétig nem mentem dolgozni. De valakinek segít is egy más közegben mással lekötni a gondolatait.
2021. márc. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
A halálra fel kell készülni. Én megtettem, így nem hatott ki a munkámra.
2021. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Apukám meghalt, pár napig nem mentem, utána muszáj volt. Eleinte naponta többször kimentem a mosdóba zokogni.
2021. márc. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Amikor anyukám váratlanul meghalt kimondottan segített, hogy dolgoztam, és nem agyaltam folyamatosan a történteken. De nem vagyunk egyformák.
2021. márc. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 molnarmarcell21 ***** válasza:
57%

Nem gondolsz rá. Munkahelyen dolgozol és próbálod nem bevonni a privát és személyes dolgaidat.


Nyilván nem mindenkinek megy.

2021. márc. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Sokan akarnak menni, mert orthonmaradni nem tudnak, abba bolondulnak bele. Tobben vannak ezek.
2021. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!