Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pozitív PCR teszttel köteles...

Pozitív PCR teszttel köteles vagyok -e megtagadni a munkahelyi berendelést?

Figyelt kérdés

Pozitív lett a tesztem, vagyok koronás vagyok, teszttel igazoltan.

Erről tájékoztattam a felettesem telefonon, aki közölte nem érdekli, vagy bemegyek vagy kirúg.

Teendőim?

Megtagadjam a bemenetelt?

Nem kívánom hallgatni a sirámokat a többiektől később ha a fél bandát lefertőzöm.


2021. márc. 24. 06:36
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
egyébként a bemenetelt voltaképp már meg is tagadtam mert ezeket a sorokat itthonról írom, 7kor kezd a munkaidőm és 1 óra lenne az út= ma már nem megyek ez fix.
2021. márc. 24. 06:38
 2/40 anonim ***** válasza:
1%
Ha nincs tuneted menj be nyugodtan. A munkaltato csak a sajat orvosa altal vegzett PCR tesztet koteles elfogadni mivel rengeteg a csalo.
2021. márc. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

"A munkaltato csak a sajat orvosa altal vegzett PCR tesztet "


Kérnék jogszabályi hivatkozást erről. A SOTE-n készült a teszt, azonnal állami nyilvántartásba kerül = a csalás kizárt.


Kérném a jogszabályi hivatkozást erről.


Várom.

Azért ha már hazudunk legalább ne totál ostobán tegyük.


"a sajat orvosa"


Ja és a cég üzemorvosa NEM VÉGEZ PCR tesztet, erre volt már kérdés és igény sokszor, és ő NEM VÉGEZ meg is mondták.

az ok evidens: mert ha végezne az a cégnek pénzbe kerülne (25.000 ft /teszt) így nem végez.


Akkor várom a VÁLASZT HOGY VÉGEZTESSEM EL VELE a PCR tesztet.

Várom a választ.

2021. márc. 24. 06:42
 4/40 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen egy majom főnököt! Nagyon jól tetted, kedves kérdező! Felelősségteljes ember vagy,bárcsak mindenki így gondolkozna!

Az én apám pl. leszarja, úgy megy dolgozni, hogy valószínűleg koronás, ránk is köhög, és a munkahelyét is lazán lefertőzi..Hiába beszélünk neki..Sajnos a bolondokon nem lehet segíteni.

2021. márc. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
95%
ui: remélem, nem lesz semmi bajod! sajnos most tényleg rengeteg a beteg, remélem Te tünetmenetesen átvészeled! Eljutottunk arra a pontra, hogy bárhol, bármikor,bárki..
2021. márc. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

"Nagyon jól tetted, kedves kérdező"


Hát ja csak az lesz ennek a vége, hogy már HOLNAP nézegethetem a profession-hu-t. van egy olyan érzésem.

2021. márc. 24. 06:45
 7/40 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos igen, de lehet,hogy megmentettél ezzel több életet..

Arról nem is beszélve, hogyha ilyen kérdésről így vélekedik ez a felettes, akkor valószínűleg elég mérgező ember, és másban sem a legjobb. :/ Én is megtagadtam a bementelt 2 hete ugyanezért, engem is kirúgtak. De nem fogom kockára tenni mások egészségét, egy huszonéves nagyon jó barátom múlt héten halt meg ebben a szörnyűségben, semmi baja nem volt!! :(

2021. márc. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van megtagadni betegség esetén a munkába járást. Főleg egy ilyen vírusnál, ami azért veszélyesebb munkatársaid öregebb családtagjainak (vagy akár fiatalabbnak is)
2021. márc. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Betegállományba lettél véve nem? Akkor nem rúghat ki, addig meg nézz új munkahelyet. :D
2021. márc. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem pereled be a munkaltatodat ha kirug? En jogszabalyt erre sajnos nem tudok, de biztosan illegalis.
2021. márc. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!