Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon otthon maradhat majd...

Vajon otthon maradhat majd az, aki "fél", majd ha elérjük a 2,5 millió beoltottat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok 65 év fölötti, tehát előbb fog kinyitni az ország, mint hogy én oltást kapjak.

Nem szeretném elkapni a vírust, sem pedig átadni a velem egy háztartásban élő, veszélyeztetett, de fiatal családtagomnak. Bíztam benne, hogy akkor lesz majd nyitás, ha minden regisztrált megkapta már az oltást.

Jelenleg kötelezően zárva van a munkahelyem, itthonról dolgozok.

Ehhez lesz jogom akkor is, ha kinyitják? Maradhatok itthon, amíg nem leszek védett?

Sajnos csak átszállással, tömegközlekedéssel (kifejezetten zsúfolt járatokkal) tudok bejutni a munkahelyemre, ott se megoldható a biztonságos munkavégzés.

Hogy fog vajon működni ez munkajogi szempontból?


2021. márc. 26. 15:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%

Aha biztos nagyon érdekli a főnököt ha fél valaki. :D

Hagyjuk már. Lassan már senki nem akar bejárni a munkahelyre.

2021. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%
Ettől függetlenül ez még nem lehet kihatással a munkádra. Pont.
2021. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#11

Direkt írtam, hogy nem a főnököm dönt sajnos - ő támogatná a távmunkát, de nem rajta múlik.

2021. márc. 26. 16:22
 14/18 anonim ***** válasza:
24%

"Influenzára eddig mindig kaptam oltást"

Immunrendszer is van a világon, legalábbis kéne lennie. Minden ellen nem lehet magunkat beoltatni. Ha a mai ember már ilyen gyengus betegségektől is fél, mi lenne ha pestis, vagy kolera járvány törne ki?

2021. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#14

Az oltás pont az immunrendszernek "tanítja meg", hogy mi ellen kell neki dolgoznia.


Viszont a kérdésem lényege nem az oltás volt, ahogy elnézem rengeteg ilyen témájú kérdés van az oldalon az Egészség topikban, ott bőven lehet róla vitázni, beszélgetni (szerintem érdemes is), kérem hogy ennél a kérdésnél maradjunk a munkajogi megközelítésnél.

Köszönöm!

2021. márc. 26. 16:39
 16/18 anonim ***** válasza:
Őszintén... Magyarországon ez úgy működik, hogy mindenki pótolható. Sajnos senkit nem érdekel a munkavállaló csak a profit. Ha van igényed, akár véleményed, bármi kérésed, akkor valamilyen indokkal de előbb-utóbb repülsz. Akkor vagy jó munkaerő ha kussolsz, termelsz, mint a robot amíg meg nem döglesz. 😡
2021. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%

16

Ja, hogy ez csak Magyarorszagon van igy? Voltal te mar valaha az orszagon kivul is?

2021. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
37%

jezusom, vannak emberek akik tenyleg felnek ettol a szartol?

gondolom akkor jovore te krumplit eszel majd krumplival, ennyi esszel🤦🏻‍♂️

2021. márc. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!