Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi van a főnökömmel? Szerintet...

Mi van a főnökömmel? Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Előre szólok, nem feszültséget akarok kelteni ezzel a kérdéssel. Tényleg tanácsot várok. Szóval kb. fél éve kerültem egy új munkahelyre, ahol nem veszik be könnyen az újakat, még a vezetőség sem, de muszáj volt felvenniük újakat. A munka azonnal megtetszett, már volt benne gyakorlatom, tetszik, szeretem azóta is, mondhatom eddig legjobb munkahelyem életemben. A főnökömmel eleinte formális-rideg volt a viszonyom, ami érthető, majd közömbös, utána baráti kollegiális viszony lett belőle. Vagyis nem lelkiztünk persze, de kedvesebb lett. Viszont az elmúlt egy hétben észrevettem, hogy teljesen másképp áll hozzám, sokkal közvetlenebb velem, állandóan mosolyog rám. Néha, mikor hozzám beszél úgy veszem észre flörtöl velem, sokkal inkább úgy beszél velem, mint valamelyik exem anno, még a stílus is hasonló lett, talán emiatt kezdtem el gondolkodni ezen. Korábban sosem volt így, de mostanában mindig a közelemben van, bárhol vagyok ott felbukkan, pedig sok a dolga. Van, hogy többször is arra sétál, ahol én vagyok, mindig stírölve- ilyen előtte sosem volt. Amikor csak teheti, hozzám szól és feltart, néha szerintem hanyagolható dolgokkal. Úgy érzem figyeli azt is,hogy mit eszem stb...Egyszer pl. épp ott ültem, ahová egy papírt akart felragasztani, és annyira közel hajolt hozzám hogy már én húzódtam el. Kérdezek tőle valamit és szerintem szórakozottan válaszol, mosolyog. Rólam annyit,hogy a munkámmal maximálisan elégedett, sokszor elmondta korábban is, ez nem változott. Nem feltűnősködöm a munkahelyemen, visszafogottan, már-már aggszűzesen öltözködöm. Persze adok magamra, de nem akarom hogy a külsőm alapján ítéljenek meg, pedig lenne mit megmutatni. Nem dicsekvés, de zsebeltem már be elég elismerést. Szemüveget is hordok, szóval inkább előnytelen szeretnék ott lenni. Róla azért nehéz elképzelni, hogy bejönnék neki, mert biztos vagyok benne,hogy családos, a korban is benne van, ráadásul vallásos, szóval ezt ki nem nézném belőle. Többet nem tudok róla..Viszont kérlek valaki adjon tanácsot, hogy mit tegyek, mert mióta elkezdett körülöttem sündörögni, én is felfigyeltem rá. Előtte soha, láttam persze,hogy előnyös külsejű, kellemes stílusú ember de ennyi. Eszembe se jutott mint férfi. Most viszont bűnösnek érzem magam, hogy egy valószínűleg családos emberről ábrándozom, a szívem is megdobban ha rágondolok és attól félek, hogy ez a munkámra is kihatással lesz..Imádom ezt a munkahelyet, a munkám, nem akarom elveszíteni. Mit tegyek, hogy "felejtsem el"?
2021. márc. 28. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Többi kollégával,hogy viselkedik ?
2021. márc. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván látja, hogy kölcsönös, és belehabarodik a naiv új kislány, ezért egyre bátrabb, ha nem érezné, hogy ez hat, nem csinálná
2021. márc. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "vallásos" családos vezető beosztású embereknek szokott 2 családja lenni (ismerek ilyet) az egyik helyen a feleség gyerekkel egy másik hazban a szerető aki szintén lepottyant egy kölyköt hátha így válás lesz, de ezzel általában nem érnek célt ezért egy ido utan a két nő ugy tesz mintha a masik nem létezne a pasi meg valtogatva van veluk, míg megint fel nem bukkan egy újabb fiatal nő akivel újra kezdődik ez a körforgás. Gyorsan felejtsd el ha jót akarsz magadnak.
2021. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Igen,lehet hogy rád indult de én nem ajánlanám hogy belemenj ebbe a kalandba mert valószínű unja otthon az asszonyt és vágyik egy kis elhajlásra de ennyi.Általában ez szokott a flörtölések oka lenni 80-90%-ban.Az is igaz amit 3-as mond tehát te lehetsz az egyik újítás.Nyilván te döntöd el mit teszel mert már felnőtt vagy de én átgondolnám és bírnék magammal főleg hogy ez egy munkahely ahol nem mellékesen ő a te főnököd és ha baj van közöttetek az kihat oda is ami nem lesz túl kellemes és aztán meg is bánod hogy belementél.Házi nyúlra nem lövünk elv hasznos tud lenni elég gyakran😉😉
2021. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem akarok tőle semmit, ezért is kértem tanácsot de ha mindig a közelemben lesz, akkor nehéz lesz ezt betartani. Velem eddig nem viselkedett így, alig láttam és volt,hogy lerázott, ez egy hete kezdődött nála.. a többiekkel nyilván többet beszél, mert régóta ott vannak, de nem látom sokat egyik kollégám közelében sem. A munkám sokkal fontosabb, nem kockáztatnék, mint írtam, sose voltam ennyire jó helyen még, pedig volt pár munkahelyem eddig. Plusz nem akarok egy nős férfi játékszere lenni, pláne a felettesemé.. Az még nagyobb baj, hogy én eléggé sebezhető vagyok mostanában, mert nagyon rossz a kapcsolatom, mondhatni bántalmazó, ezért a kedvesség most nagyon jól esik. Ezt ő nyilván nem tudhatja, de akkor is...nem jó ez így.
2021. márc. 28. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:

"Persze adok magamra, de nem akarom hogy a külsőm alapján ítéljenek meg, pedig lenne mit megmutatni. Nem dicsekvés, de zsebeltem már be elég elismerést."


Édesf*szom :D eddig a pontig el is hittem, hogy egy normális nő vagy, aztán pukk, szertefoszlott az egész :D

2021. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D Azt muszáj volt leírnom, mielőtt valaki megvádolna, hogy képzelődöm mert nem, nem vagyok csúnya. Ennyit akartam ezzel üzenni. Tehát akár igaz is lehet, hogy tetszem neki..A nem számít a külső közhelyekkel meg ne dobálózzátok, persze, a mai világban! Mikor lassan a "normális" férfiaknak se elég az átlagos nő, hanem plasztik ribik kellenek nekik..szinte mindnek! Emiatt írtam!
2021. márc. 30. 16:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pasizz be - és ne vele, hanem valaki mással. Ez a legbiztosabb elixír a problémádra.

Neked férfi hiányod van, és ezt valószjnűleg ő is érzi rajtad. Ha lesz férfi az életeben, a főnököd is meg fogja érezni rajtad a változást, és te sem fogsz ábrándozni többet róla.

2021. márc. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem fején találtad a szöget! :/ :D
2021. márc. 31. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!