Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetek magánnyomozó?

Hogyan lehetek magánnyomozó?

Figyelt kérdés
Őszintén 1 éve láttam egy filmet és nem tudom kiverni a fejemből a nyomozói életet. Ez a Death Note anime sorozat volt, L karaktere tetszett meg nagyon, ez mellékes. Mi kell ahhoz hogy magánnyomozó legyek?

2021. márc. 30. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát, nem tudom, de ha csak a sorozat miatt tetszik, és nagyon nem is értesz hozzá, szerintem hagyd rá.
2021. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Van OKJs képzés, de kb szart sem ér.

Ha előtte rendőr voltál, és vannak kapcsolataid, és utána mész magánnyomozónak, akkor esetleg.

De azért a nyomozói munka nem olyan, mint egy animeben, remelem tisztában vagy vele...

2021. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Istenem csak leírtam hogy onnan eredet az érdeklődésem...
2021. márc. 30. 22:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi + egy tanfolyam + tiszta erkölcsi bizonyítvány + magyar állampolgárság + magyar állandó lakcím + pénz..
2021. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
OKJ-s tanfolyamot kellett régebben elvégzni, de ez elvileg megszűnt. Nyomozd ki!
2021. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
nem tudok érdemi információt hozzátenni, de L-t én is nagyon bírom :)
2021. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Semmi baj azzal ha innen jött, valahonnan kell az ötlet mindenkinek. De azzal jó tisztában lenni hogy, a filmnek nem sok köze van a valósághoz.

De ha tényleg komolyan gondolod, akkor nke-rtk, bűnügyi igazgatási-bűnügyi szakirány

2021. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
El kell végezni egy egyetemet. Arról nincs publikus információ, hogy melyiket és hol van az és mi a felvételi időpont és helyszín. Ha kinyomozod minden ilyen információt, akkor fel is vagy véve. Államvizsga feladat az lesz, hogy talált meg a vizsgabiztost magán nyomozással, ha sikerült megtalálnod, akkor már csak a diplomát kell kinyomoznod, ha ezzel is megvgy jelentkezhetsz magánnyomozói állásra 😂
2021. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Vegyél egy nagyítót ami röhejesen felnagyítja az egyik szemed, mindenhova járj ballonkabátban és detektív kalapban, és mindig lógjon a szádból valami szivar vagy cigi. És legyen egy feleséged akit soha senki nem látott de mindig róla beszélsz
2021. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Itthon kizárólag a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karán képeznek rendészeti felsőfokú végzettséggel rendelkező szakembereket. De ezt már leírtam feljebb
2021. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!