Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha folyton észreves...

Mit tegyek ha folyton észreveszem a főnöknő hibáit és úgy látom nem tetszik neki?

Figyelt kérdés

Az övé az egész igaz egyenlőre más neve alatt csinálja,tehát kitúrni a pozícióból nem tudom nem ez a háttér.A hibák amik vétve vannak súlyosak tudnak lenni és komolyan árthatunk másoknak.Az a gond jobban meglátom mint ő mert nagyon felszínes délszláv nő átsiklik a dolgok felett és ha kiadjuk a rosszat abból nagyon de nagyon komoly gondok lehetnek.Voltak már reklamációk.És most az van hogy mások jelenlétében engem próbál ignorálni,nem nagyon fordul hozzám,bizonyos dolgokban másoknak kedvez akik épp a cég legrosszabb munkásai nem pénzzel de pl.kajával.

Mit lehet tenni a megoldás érdekében mindent hallgassak el vagy lépjek innen? A munkát szeretem,de ez a közeg nem igazán megfelelő számomra.A munkahely tisztaságáról egyes munkások higiéniájáról már ne is beszéljünk.


2021. ápr. 1. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem lépj le onnan, ha ilyen igénytelenül végzi a munkáját a főnököd. Ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni, mert a vége az lesz, hogy kirúg. Találsz te ennél jobb munkahelyet is!
2021. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Konkrét lépéseket nem fog tenni,hogy kirúgjon...jobbat nem tudom egyenlőre talàlok-e...ahhoz nagy szerencse kell.Köszi a választ, hasznos volt,mert tényleg ezt kellene tennem.
2021. ápr. 1. 10:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? Csak ezt nem értem.
2021. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én zöldet adtam...
2021. ápr. 1. 10:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1. szabály: A főnöknek mindig igaza van.

2. szabály: Ha a főnöknek esetleg mégsincs igaza, akkor az 1. szabály az irányadó.

Szóval befogod a szád, és mosolyogsz egészen addig, míg téged nem kényszerítenek szabálytalanságra. Mert az már a te felelősséged. Fél szemmel pedig nézegeted az álláshirdetéseket.

2021. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is zöldet adok az elsőnek, 50%+ leszel ezzel. Nem tudom melyik agyhalott szórakozik ilyennel.


A kérdésre a válasz: alulfoglalkoztatott vagy, többre vagy képes, a főnök meg sajnos nem szereti ha a beosztottnak igaza van, ez meg magyar mentalitás.... jobb országokban az ilyenért kézfogás jár és munka utáni sörözés.

2021. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

30 év munkaviszony után én már úgy gondolom, hogy felőlem minden főnök és minden beosztott úgy lehet hülye, ahogy akar, ameddig a tevékenységük nem az én felelősségem.

Ha a munka nem agysorvasztó, a világmegváltásra nincs kapacitásom.

2021. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es itt az a gond,hogy a másik hibája lehet az én váltásomban jön elő vagy épp én fogadok valakit és nekem kell magyarázkodni,múltkor délután a kolléganőt is letámadták erélyesen azért amit nem ő csinált.Itt emberi életekről van szó ez egy magán labor és a rossz eredmény könnyen mások életébe kerülhet. Az egyik válaszolóhoz kapcsolódva ilyen a magyar mentalitás de a szerb is...ez Szerbiában van. És ilyen hibák vannak: tévesen beütött verkepek,a covid pozitív páciensnek negatív értéket ütött be a főnöknő és a kiadható eredmények listájára tette,épp én voltam ott kiadni az eredményeket és észrevettem ugyanaz a vezetéknév és számra pontosan ugyanaz az antitest érték furcsálltam leellenőriztem kiderült a férfi negatív a nő pozitív,kijavítottam és kiadtam.Na most ha nem egy olyan munkás van ott aki gondolkodik is Simán kiadta volna...pl.a két t.ketlen kollégám akik hibát hibára halmoznak. Mondhatni az is véletlen hogy észrevettem mert ha sokan vannak előfordul mechanikusan nyomtatom az eredményt és megy rá a pecsét mert a jóvá hagyottak listáján van, tehát a főnöknő ellenőrizte meg általában ő ütögeti be...feltételezhető lett volna hogy minden rendben..még sok-sok ilyen hiba van.
2021. ápr. 1. 11:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

7-es vagyok

Nyilván, ha emberéletek függnek valamitől, az nem tréfarépa!

Én a magam részéről csak egy jellegtelen, irodai munkás vagyok.

2021. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen van tétje..és nem bírok ellene sokat tenni.Ja,és itt a vallveregetest ebédet vsgy reggelit az kapja aki a legsz.rabbul dolgozik😀
2021. ápr. 1. 11:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!