Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelenleg napi bejelentéssel...

Jelenleg napi bejelentéssel dolgozom. Kiszámoltam, 630 ft nettó órabérrel számolták el a fizetésem. Egyszerűsített foglalkoztatásnál lehet ennyi a minimum?

Figyelt kérdés

A munkáltató megmondta, hogy a legalacsonyabb minimálbér van kezdetben,de elvieg ez emelkedni fog (igérni ugye bárit lehet...) nos, számításaim szerit ez a 630 ft/óra összeg a legalacsonyabb órabért sem éri el. De azt nem tudom, számít-e a bérezésnél, hogy egyszerűsítettben dolgozom?

Természetesen nevetséges az összeg és ennyiért még a munkahelyre befáradni sem érdemes, nyilván nem is maradok, csak amíg nem találok mást .


2021. ápr. 1. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Bruttó óra minimálbér 2021: 963 Ft/munkaóra


Ezt találtam neked itt:


[link]

2021. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem gyárban nettó 745 ft
2021. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez meg egy bolt. Ráadásul franchise, nem valami eldugott kis zugüzlet. Épp ezért is furcsa és dühítő, hiszen ez már nagyon alja fizetés. Ha most nem lenne ez a vírus helyzet, azonnal otthagynám, csak hát most necces másikat találni egyenlőre, de nem is nagyon volt a túljelentkezés, úgyhogy vagy emelnek sürgősen, vagy mehetnek ki a lasszóval más bolondot fogni, mert ingyen nem dolgozok.
2021. ápr. 3. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!