Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Stresszmentes munkákat tudtok...

Stresszmentes munkákat tudtok nekem mondani?

Figyelt kérdés

#munka #stressz #stresszmentes #stresszmentes munkák
2021. ápr. 2. 16:16
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
#19 jaj dehogynem. az emberi faktor mindig benne van. ha köcsög a vezetőség, felettesed, vagy a kollégák, az lehet stresszforrás. a kertészetben pedig még emellé jön az amit nem (vagy nem teljesen) tudsz irányítani: az időjárás, a kártevők, a piac, a bürokrácia
2021. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Pásztor vagy juhász.
2021. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
28%
Csak egy ilyen van, a köztársasági elnöki munka.
2021. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
76%
A könyvtáros egyáltalán nem nyugis, mert megváltoztatták a jogállásukat, most már elég könnyen ki lehet őket is rúgni...
2021. máj. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Konkretan stresszmentes az ahol nincs mas ember, csak te meg a munka.


Ilyet talalni viszont piszok nehez, es hogy meg is tudj belole elni tisztessegesen hogy pl tudj utazgatni meg ilyenek, hat arra meg az esely nagyon kicsi.

2021. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
29%
Nem igazán, de ahol nncs agyondolgoztatva az ember, ott attól stresszel, hogy mikor változik meg az idill.
2021. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
76%
Kertész, könyvkötő, fényképelőhívó, hangszerjavító.
2021. jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
74%
Hát M1 sportműsorban ne legyél műsorvezető
2021. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
80%
A könyvtáros munka addig nyugis, amíg elbújhatsz egy sarokban könyvet feldolgozni és semmi más dolgod nincs. Többnyire ez max. a nagyon nagy könyvtárakban valósulhat meg. Elképesztő hajtás van a legtöbb könyvtárban, mert a főnökök állandóan bizonyítani akarják a könyvtár létjogosultságát, elsősorban pedig mert 5 évre vannak megválasztva és azalatt kell bebizonyítaniuk, hogy a következő 5 évre is ők a jó választás, minden főnök belekerül ebbe a bizonyítási kényszerbe és mindig több kell és mindig több és sose elég az, ami van. Amikor még pályázatokat is visz a könyvtár, uniós és társai...hagy ne mondjam, mi azon a nyugis. Mindezt a legtöbb esetben éhbérért.
2021. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom van e olyan...

Nekem az a stresszmentes munka amikor táppénzen vagyok jó sokáig.

2021. okt. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!