Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit kérhetek raktárosként...

Mennyit kérhetek raktárosként a DPD-nél?

Figyelt kérdés
Meg kell adni a fizetési igényt, de nem tudom mennyit írjak, hogy mennyi lehet a max?

2021. ápr. 4. 23:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miben merül ki a feladatköröd? Azért azt nem árt tudni, mert ha csak mondjuk a papírokkal kell foglalkoznod, de közben vannak mások is, akik mondjuk az árut mozgatják kézzel vagy targoncával, akkor más a helyzet. Ha targoncázni is kell és több ,űszakos a beosztás, akkor 350-400k-t odaírhatsz, ha csak valami irodai meló féleség, akkor olyan 280k-val próbálkoznék.
2021. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én 280 nettónal kevesebbet nem kérnék.
2021. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Az elsővel tökéletesen egyetértek.
2021. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ami a feladatod lesz:

Az érkező és induló belföldi járművek gyors, szakszerű ki- és bepakolása, a futárok gyors és szakszerű kiszolgálása,

Raktári folyamataink szerint biztosítani a küldemények állagának megóvását, épségét,

Elvégezni a csomagok súlymérését és a vállalatirányítási rendszerben történő rögzítését,

Csomagokkal kapcsolatos eseti adminisztrációk elvégzése.

2021. ápr. 4. 23:15
 5/16 A kérdező kommentje:
Munkaidő: 13:00-21:30.
2021. ápr. 4. 23:15
 6/16 A kérdező kommentje:

A másik raktáros meló:

Ami a feladatod lesz:

Raktári folyamataink szerint biztosítani a küldemények állagának megóvását, épségét,

A csomagok súlymérése és a rendszerben történő rögzítése,

A visszáruk szkennelése, szortírozása,

Kimenő csomagok szkennelése, szortírozása,

A szortírozórendszer felügyelete, azon lévő problémás csomagok kezelése,

Az érkező és induló járatok irányítása.


Munkaidő: 06:00-14:30 vagy 12:00-20:30

2021. ápr. 4. 23:16
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem erre ráírhatsz 350-400k-t, főleg ha targizni is kell.
2021. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Leírtam az infókat, targonca nincs. Egyetemi végzettségem van, Unixban és TBI (autógyárak)-ban dolgoztam. Továbbra is állna a 280nettó fizu? EZ AMÚGY ÁTLAGBAN MILYEN FIZETÉS?
2021. ápr. 4. 23:18
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, én 280-at elkérnék rá. Főleg erősebb megyékben, tehát Budapest és környéke, Győr és környéke, stb. Ha valami nagyon vidéki helyen vagy, lehet nem adnak ennyit, de megpróbálni meglehet.
2021. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az autók ki és bepakolasa nem egyértelmű, hogy hogyan milyen módszerrel? És neked kell sk azt beparkol mi kézzel?


Másik, hogy ide elváras az egyetemi végzettség? Mert én is ebben a dilemmaban vagyok ám! Egyetemi végzettséggel olyan munkakörben vagyok most a covid eleje óta, ahova elég egy érettségi, viszont megszerettem ezt a munkát... De sokkal többet keresnek, ahol elváras a felsőfokú végzettség... Vagyok is emiatt gondban egy éve.


Szóval nem teljesen egyértelmű mit kell csinálnod pontosan (számunkra), de a munkaidő is eléggé vagy túl korán kezd, vagy sokáig tart...


Nettó 320-330-at írnék erre. Második voltam.

2021. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!