Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Eltudtok képzelni egy meleget...

Eltudtok képzelni egy meleget raktárosként dolgozni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
El.
2015. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
én azt nem tudom elképzelni, hogy mi összefüggés van a szexuális preferencia és a betöltött munkakör között, hacsak nem prosti az illető....
2015. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, dehogy! Hogy gondolhatsz ilyet? Hová süllyed a világ, melegek akarnak raktárban dolgozni...
2015. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert én meleg vagyok és raktárban dolgozom és kíváncsi voltam hogy az embereknek ez furcsa e. Köszi a válaszokat :)
2015. nov. 19. 19:26
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Egy raktárban véleményem szerint egyáltalán nem az a lényeg, hogy szexuálisan melyik nem iránt érdeklődsz, hanem hogy jól tudod–e raktározni a portékákat avagy sem. Ha ismerkedni is akarsz a munkahelyeden, akkor már lehet jogosultsága a kérdésnek. Én ugyan nem vagyok meleg, de vannak ilyen ismerőseim és Ők ugyanúgy, mint a legtöbb ember a legkülönfélébbek, a legkülönfélébb munkahelyeken dolgoznak. Szerintem egyetlen szakma, foglalkozás meghatározásában sincs kikötve, hogy ajánlott vagy nem ajánlott melegek részére. Az már nagy baj lenne, mert kezdene hasonlítani az országunk az 1945 környéki állapotra... S akkor jöhetnének az amcsik, a ruszkik meg az angolok, hogy jól elnáspángolják a magyar gárdát, a rongygatyásokat (vagy hogy is hívják azokat), a jobbikosokat, a neonácikat és a hasonló csoportokat, akit terrorizálni akarják Magyarország lakosságát amelyek egyenjogú részesei a melegek, cigányok, zsidók, fogyatékkkal élők is.
2015. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem is ez lenne a lényeg de vannak munkatarsaim is és imádnak pletykálkodni... Ha megtudnák akkor menne a szivatás... Nekem hiába az a lényeg hogy jól dolgozzak.
2015. nov. 19. 20:17
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
El, de ha új szállítmány érkezik, és azt mondják hogy "rakd be hátra", akkor félre ne értsd... :D
2015. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Mekkora szöveg huszár XD. Egyébként el tudok képzelni. Nem függ össze a kettő.
2015. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6 honnan tudnák meg, ha nem mondod el nekik?
2015. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szívatás, mi? :P
2016. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!