Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szegyen a ketkezi munka?

Szegyen a ketkezi munka?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek szakmunkabol de a helyiek egy lapatot nem fognak meg csak a kulfoldiek. Sok itteni ismerosom irodai munkat vegez, boltban manager, vallalkozo
2021. ápr. 7. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem, dehogy. Egy szakmunkás vállalkozó rohadt jól keres. Katás egyéni vállalkozó kőműves, hegesztő, gázszerelő megkeres ilyen 800-900 nettókat.

Én egyetemet végeztem, de utólag megbántam azt, hogy nem szakmát tanultam.

2021. ápr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vallalkozo es amugy sem minden szakmunkas vallalkozo. Sot a vallalkozo nem feltetlenul vegez ketkezi munkat ha vannak emberei.


A kerdesben az alkalmazottakra gondolok.

2021. ápr. 7. 02:16
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem gáz.

Én elvégeztem egy piacképtelen egyetemi szakot és most betanított irodai munkűn vagyok bérminimumért. Szerintem ez nagyobb szégyen.

Egy piacképes szakmával jól kereshetsz és vállalkozhatsz is akár.

2021. ápr. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gaz.
2021. ápr. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mert sokkal önállóbbak ezen emberek, mint a másmilyen állásban meglévők.
2021. ápr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,egyáltalán,ha valaki ügyes és szorgalmas
2021. ápr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A gáz az, hogy bármilyen munkával kapcsolatban felmerül ez a kérdés, és nem a politikusokat húzzuk deresre a főtéren. Ez az igazi gáz.
2021. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

“Nem, mert sokkal önállóbbak ezen emberek, mint a másmilyen állásban meglévők.”


Ez is igaz, én pl nem tudnék semmit sem megjavítani, megszerelni, kb egy szöget nem tudnék beverni a falba. Ezt én is elég nagy szégyennek érzem. Hiába vagyok irodában

2021. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk üzemet megtervezni nem tudom miért kevésbé önálló dolog, mint járólapozni, de biztos igazatok van...
2021. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, nekem pl Hollandia lenne az álom ország ahova mennék, de logisztikai ügyi szakmával, meg targis jogsival 1800brutto-t keresnék... egy vizvezetékszerelő most néztem 2200 NETTO azaz 800eFt-ot kb, naaa ha visszakaphatnám azt a 2 év logisztikai szakmára szánt időt nem kérdés miket tanulnék... kétkezit.


A másik amig valaki több évig jár egyetemre, főleg ha nem támogatott az egy csomó lóvé, és keres majd 450-600 között? Kb itthon ugyan ezt eléred már akkora hiány van ha vállakozó vagy és jó vagy a szakmádban, ha meg külföldön dolgozol és tudsz angolul vagy németül, 50 évesen is felvesznek irodába, igaz 300 ért nem 550-ért, de nem jó az neked hogy a fáradt testedet megpihenteted az utolsó 15 évre?

2021. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!