Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez így milyen?...

Szerintetek ez így milyen? Mit gondoltok,

Figyelt kérdés
Most kezdtem az új munkahelyemen múlthét kedden. Egy pénzügyi állás, számlázástól, külföldi partnerek, elszámolások és minden, amit el tudsz képzelni. 4 nap betanítást kaptam, eleve 2 napot egyedül kellett dolgoznom már így is, aki betanított, szabin is volt, holnaptól már egyedül leszek.. kb. úgy érzem, hogy semmit sem tudok, gyomoridegem van. Nagyon sok mindent kell tudni és egyszer mutatott meg szinte mindent, de annyira összetettek, hogy nem lehet ennyi idő alatt belelátni. Nagyon félek...

2021. ápr. 8. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel próbaidőn vagy így akár nap közben is felmondhatsz. Ha ennyire lesz@rják a fejed ez később se lesz jobb.
2021. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondod? Amikor voltam elbeszélgetésen, elmondtam nekik tisztán és világosan, hogy pályakezdő vagyok, nem dolgoztam előtte ilyen munkakörben. Erre ugye mondták, hogy semmi gond, 2 hét a betanulás.. Na mondom, akkor biztos nem annyira sokrétű. Aztán kiderült, hogy de, nagyon is. Eleve három céges telefonra kell figyelnem, 2 levelezőrendszert követnem, ami önmagában nem tűnik soknak, de ez koránt sem olyan jó, mint amilyennek leírtam. Külföldi számlázástól kezdve, devizanyilvántartás és kapcsolattartás partnerekkel angol nyelven, minden.. Persze, aki betanított, már tudta, hogyha jön egy számla, azt hol kell keresni, azzal nyugtatott, hogyha a főnök kérdez, nincs olyan, hogy nem tudod, mindent nyomon kell követni és minden fejbe kell legyen.. ja.. 4 nap után. Nagyon szerettem volna ide bekerülni, de nem ilyen áron. Ma még ebédelni sem voltam.. 8-tól 5-ig van a munkaidő. Reggel 5-kor kelek és este fél 7, mire hazaérek. Hát nem tudom.
2021. ápr. 8. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez ilyen. A betanulás is egy próba. Ezen keresztül kell nyomnod magad. De ne aggódj! Ha komoly létkérdés lenne, akkor nem hagynák egyedül rád a dolgokat. Ha valamit nem tudsz, vagy bizonytalan vagy benne merj kérdezni. Ami olyan, hogy nem tudod, akkor meg meg majd megcsinálja a kolléga, ha visszajött szabadságról.

A vezetés lássa rajtad, hogy te a megoldást keresed és a cégnek segítesz a munkáddal. Nem hagyod őket cserben. Ha ez egy jó cég, akkor ez működik hosszú távon.

2021. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!