Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem keresnek eladói...

Miért nem keresnek eladói munkák engem?

Figyelt kérdés

Igaz nem a szakmám volt, de van majdnem egy éves eladói tapasztaltom és ez benne is van az önéletrajzomban, miket csináltam stb.

Jelentkeztem sok különféle eladói, árulfeltöltői állásra, saját készítésű önéletrajzzal nem profession sablonossal, közeli helyekre is, távolabbikra is.

De napok óta senki nem hív, mondjuk csak pár napja jelentkeztem de érdekes ez a nagy csönd.

Önéletrajzommal nincs gond, leellenőriztük, profilképemen is elegáns vagyok.

Most a korona miatt nem keresnek vagy mi történik itt?

Vírus előtt sokan hívtak azért engem állás ügyben mégha sikertelen volt az interjú is, de legalább hívtak nem úgy mint most.

Nagyon szeretnék eladóként dolgozni sima élelmiszer boltban.

Vagy csak türelmetlen vagyok kicsit?

Nagyon leszívott, hogy nincs állásom és a covid is rátett, mert ez idő alatt nagyon kevesen kerestek fel míg előtte többen.

Más is ilyen helyzetben van mint én?



2021. ápr. 10. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Próbálj árufeltöltőnek is jelentkezni.

Múltkor beszéltem egy nagykeres volt kollégámmal, aki mondta, hogy ide-oda rakosgatják a raktárosokat mindenféle osztályra, mert annyira nincs ott ember.

Ha nagyon kell a munka, akkor én megpróbálnám először árufeltöltőnek, s ha adódik egy pénztáros pozíció is, akkor meg se kell hirdetniük a főnököknek, mert tudják, hogy te kapásból jó leszel oda.

2021. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jelentkeznék de keveset találok sajnos :(.

Pedig azt is szerettem régen.

Jelentkeztem persze ilyenre is de nagyon kevés van most.

Boltba személyesen meg hiába mentem régebben is mindig nemet mondtak.

2021. ápr. 10. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Hát akkor két féle tippet tudok még adni:


1) vagy türelmes maradsz, élsz a tartalékaidból, közben próbálkozol, aztán majd egyszercsak lesz valami

2) beadod más munkahelyre is, más pozíciókra, más munkakörre, aztán munka mellett még szóród szét tovább az önéletrajzaid, aztán majd csörög a telefon valahonnan. De közben legalább lesz kereseted, nem otthon ülsz és vársz.


+ ha szeretnéd, küldd át valahogy privátba a CV-d, CL-ed, ha gondolod ránézek, hátha találok valamit, amivel lehet egy ütőkártyát csinálni belőle

2021. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.Köszönöm :)

De ez egy anonim oldal és nem akarok sok minden elárulni magamról ha nem gond :D. Főleg idegennek nem.

2021. ápr. 10. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom, megértem.

Képben is elküldheted, nem takard ki az adataid, lakcímed, elérhetőséged, fotód (bár az is jó volna látni, hogy előnyös kép szerepel-e benne) nyugodtan kitakarhatod, az engem nem érdekel.


Csak egy felajánlás volt :)

...és hajrá a továbbiakban.

2021. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Remélem azért jövőthéten csak találok valamit ahova fel is vesznek és szeretnék azért ebben dolgozni sok évet is. Nagyon megviselt ez a munkanélküli időszak. Soha többet nem szeretnék ez lenni.

2021. ápr. 10. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak hirdetésre lehet jelentkezni. Nézz ki jó pár szimpatikus boltot és küldd el nekik is.
2021. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!