Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Közel 60 éves vagyok. Nagyon...

Közel 60 éves vagyok. Nagyon sürgősen munkahelyet kellene keresnem, találnom. Gondolkoztam /empatikus ember lévén/ házi gondozáson vagy bolti eladói vagy sütőipari segéd munkán az említettekben járatos vagyok. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem Gyömrőre és nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Itt nem ismerek senkit és semmit . Szerintetek?!? Nagy reményekkel várom a válaszaitokat. Kicsit kétségbe vagyok esve...! Mit tehetnék?????

#-Gyömrőn- élek.De most tanácstalan #kétségbeesett vagyok #hogyan fogjak hozzá...?
2019. febr. 12. 05:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kimész az utcára, megkérdezed, hol az önkormányzat.

Tehát: önkormányzat, ott megmondják hol a munkaügyi központ, ott ha nincs kiírva, akkor az ügyintéző rengeteg ajánlatot tud mondani, ha nem vagy regisztrált akkor is.

Vagy a helyi napilapban feladsz egy hirdetést,mit szeretnél csinálni, vagy milyen a végzettséged, és várod a jelentkezőket.

Vagy a szomszéddal beszédbe elegyedsz, és kérded, nem tudna-e valami munkahelyet ajánlani.

Vagy bemész az első útba eső multi üzletvezetőjéhez, és megkérdezed, van-e munka.

Ne ess kétségbe, akkora a munkaerő hiány, hogy ha nem vagy valami különleges igényekkel, akkor biztosan azonnal kapsz munkát, szinte bármilyet.

Ha mégsem, akkor gyere a Balatonra, én adok neked munkát, csak győzd elvégezni.

2019. febr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!én maglódi vagyok. Gyömrőn sok a pékség,de van ami nem megbízható. (Albánok). Vannak ruhaüzletek,ott is próbálkoznék.
2019. febr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van zárt Facebook-csoport,valamint a Jófogáson is körül nézhetsz.
2019. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyömrőn van a Harmónia idősek otthona - ott is érdeklődhetsz.

[link]

2019. febr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2: Nálunk is van egy albán pékség, amit bezárt a hatóság. mert betonkeverőben keverték a tésztát.

A mi házunkban is van, egész nap dübörög, hogy lehetne bezáratni? Nálatok hogyhogy működhetnek, ha nem megbízhatók?

2019. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De ez meg bagózott a kenyér mellett ...pont mikor jelentkeztem az állásra
2019. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy év telt el, találtál munkát?

Gyömrőről egyébként 30 perc vonattal a Keleti pu.(de ezt már te is biztosan tudod) így az ingázással nagyobb tered volt/van munkát találni.

2020. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van végzettséged a gondozáshoz? Drágább idősotthonban lehetne érdeklődni.
2020. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!