Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 136.000 forintért megérné...

136.000 forintért megérné másik városba utazni munka miatt?

Figyelt kérdés

Kb.ennyit ajánlottak és nem Budapesten lenne, és még gyalogolni is kéne elég sokat a megállótól meg 2 műszak.

Annyira igazából nincs messze, sőt 40-50 perc talán és nem kell sokszor átszállni.

Máshol 2 műszakra azért kicsit többet kaptam ennél és ehhez meg kéne plusz bérlet is.

De jelenleg ez van adott munkának és kezdvező a munka, mert egyszerű és ülőmunka. Amire régóta vágyok.

Vannak nagy terveim mint saját lakás de ennyiből kétlem hogy meglesz valaha.

De nagyon vonz az, hogy ülőmunka és eddig csak állómunkát sikerült találnom és kicsit elgondolkodtam, hogy megéri e egyáltalán elmenni erre az interjúra e.

Mert igaz elég kevés a fizetés, de ülőmunka amit még nem csináltam de szeretnék olyat és maga a munkavégzése sem tűnik nehéznek.

Ti elmennétek erre a munkára ha legalább a munka olyan lenne amit ti is szívesen csinálnátok?



2021. ápr. 22. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha ülőmunkát szeretnél, akkor érdemes szerintem. 8 óra állómunka tönkreteszi a lábat. 40-50 perc utazás nem sok, olvass ezalatt, a megállótól gyaloglás meg olyan, hogy ennyi mozgás kell.
2021. ápr. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1.Köszii.

csak ismeretlen még a környék és kicsit félek, hogy elfogok tévedni ott.

Lesz nálam térkép (mobilos) de több utcát kéne menni jobbra, balra.

Bár tényleg ígéretes.

2021. ápr. 22. 01:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez csak az első pár napban gond, utána megszokod. Gondolom, nem is egyedül te mész azzal a busszal, ismerni fogod az embereket és mentek együtt. Ha gondolod, nézd meg előre a környéket.
2021. ápr. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3.Ezt terveztem :)

holnap megnézem így mégse lesz idegen elsőre.

bár az zavar benne egyedül, hogy több utcákon kell barangolni jobbra balra, menjen kersztül ezen az autcán majd balra a másikon persze van térkép mobilon de így tök ismeretlenül egy másik városban hát.

igaz csak az első pár nap vészes utána meg lehet szokni csak félek ettől, meghogy milyen utakon kell mennem egyáltaáln, mert nem mindergy hogy van azért gyalogos járda kivilágított utakon és nem valami járdátlan korom sötét bokros senki foldje rész értitek. ettől tartok csak igazán.

2021. ápr. 22. 03:01
 5/10 anonim ***** válasza:
3 buszos menet igaz?
2021. ápr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ennyiért egy napot sem utaznék, nem hogy állandóra. Jesszus.
2021. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Haza felé is lesz buszod?
2021. ápr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
+ céges busz nincs oda? Bérletet fizetik-e?
2021. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

5.nem három..

max 2.

8.nincs oda

2021. ápr. 22. 13:03
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
136000-ért még a vécéről se vagyok hajlandó felkelni.
2021. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!