Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki home officeban nem...

Ha valaki home officeban nem tud munkát végezni miért nem jön be a cég épületébe? Tök üres net gép minden van?

Figyelt kérdés

Azért ez már a ló másik oldalára átesés esete.

Kolleganő szomszédjánál lakásfelújítás van és nem tud dolgozni mert akkora a zaj stb.

Na de nem értem mi kényszeríti arra hogy otthonról dolgozon? A cég épülete nyitva, az irodák épp az otthoni munka miatt nettó üresek, gép net stb minden van-miért nem jön be dolgozni?

Még a vírushiszti se lehet ok mert hát a gondnokon kívül kb ember nincs az épületben.

10 gép közül választhat és mind üres.


Ez nem csak egy hazug melléduma, hogy ne dolgozzon? Főleg hogy nagyon jól tudja amit ő nem végez el azt rácseszik más nyakába és annak kell elvégezni?


2021. ápr. 22. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

1. Nem a Te dolgod.

2. Azért nem megy be, mert a főnöke nem cseszi le ezért.

3. Neki így kényelmes. Meg ezek szerint a főnöködnek se okoz gondot.

4. Ha nem tetszik nyisd ki a szád. Azzal, hogy kiírod ide és panaszkodsz nem fog se gyorsabban menni a felújítás, nem fogja a főnök behívni az irodájába és semmi más nem fog változni.

5. Ne vedd magadra.

2021. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akar tömegközlekedni. Én is ezért vettem ki inkább szabit, mikor nem volt itthon áram, pedig üres volt az iroda.... a vonaton viszont tömeg.
2021. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Gondolom nem akar tömegközlekedni. "


Ja értem, mert mi többiek annyira tapsolunk a buszon metrón na néha mégis be kell jönni.

Ja és kettő megállóra lakik, gyalog féllábon is be tudna jönni.


Más meg a város másik végéből jár, de akár agglomerációból.

Ő meg nem jön be a kettő megállós távolságból.

2021. ápr. 22. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ezeket nem írtad, így nem tudhattam. Nem kell egyből leharapni a fejem... Elnézést, hogy megpróbáltam tippelni.

(#2)

2021. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mind tudjuk mi az OK. A valódi ok. Orwell állatfarm. Egyenlők és egyenlőbbek.

Neki szabad mert ő a Csókos Gizi. Másnak nem.

2021. ápr. 22. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Ja, tehát akkor nem is kérdés, csak háborgás. Oké, lapozhatunk.
2021. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Unatkozik a suli portáján a troll.
2021. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!