Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 28 évesen ti vállalnátok,...

28 évesen ti vállalnátok, hogy külföldre költözök egy tök üres életbe?

Figyelt kérdés
Családot, munkatársakat, barátnőt hátrahagyva egy olyan helyre, mint London, ahol tök üressé válik az életetek. Munka, alvás, internetezés. Főleg, ha anyagi problémátok sincs, hogy kötelező lenne kimenni, mert itthon is van hol laknotok és havi 110 ezer forintot félretudtok tenni. Ti mit gondoltok erről?
2016. okt. 6. 12:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ilyen feltételek mellett nem.
2016. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz nem mesz. Ennyi.
2016. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Én megcsináltam, kiköltöztem külföldre és nem a több pénz miatt, de Londonba ugyan nem mennék. Irreálisan drága az albérlet, vacak a közbiztonság. perpill durván bánnak a külföldiekkel... hülye, aki pont odamegy mostanában.
2016. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Olyan helyre, mint London, nem. Egy sokkal barátságosabb városba viszont igen.
2016. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egy olyan döntést kell hoznom ami az egész életemre hatással lehet. Párkapcsolatot fontosabbnak tartom, mint az egyedüli kóborlást a muszlimok meg kitudja milyen népek között. Az idő eltelik és egy nap rájövök, hogy 35 évesen egyedül maradtam, mint a kisujjam.
2016. okt. 6. 13:23
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Na de ezt épp te tudod. Én inkább élnék egyedül Londonban, mint párkapcsolatban itt.
2016. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha itthon teljes életem van nem. De ha valaki ilyen feltételek mellett mégis fontolgatja, hogy kimegy akkor valami gondja biztos van.
2016. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Figyelj ha szereted a munkádat és jól is fizet számodra, akkor szerintem ne menj ki.
2016. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sokkal többet kint sem tudnék félretenni. Most az, hogy itthon a szüleimmel élek egy dolog, de legalább ugyan amellett a pénz mellett nem kéne egy idegenekkel teli veszélyes városba vonulnom. Úgy érzem, ha kimegyek semmivel sem leszek előrébb sem anyagilag, sem emberi kapcsolatok terén.
2016. okt. 6. 13:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha így érzem miért fordul meg ez egyátalán a fejedben?
2016. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!