Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Viddl futárcégről vélemény ?

Viddl futárcégről vélemény ?

Figyelt kérdés
Nem nagyon részletezik az oldalukon hogy mit is szállítanak pontosan.
2021. ápr. 24. 12:10
 1/8 tamastuske válasza:
18%

A ViddL a csomagszállítás utolsó kilométeres kiszállítására nyújt megoldást városon belül nagy logisztikai cégek számára.


A ViddL egyéni, azonnal mozgósítható futárok segítségével kézbesít Budapest kerületeiben illetve több vidéki városban (Győr, Sz.fehérvár, Kecskemét, Nyíregyháza, Debrecen). Digitális megoldásainak köszönhetően, a ViddL pontos kézbesítési időablakot nyújt, azonnali lehetőséget biztosít csomagadatok módosítására, és egyedülálló értesítési rendszert (pl. Facebook Messenger és chatbot) kínál ügyfelei részére.


Ezekkel járul hozzá ahhoz, hogy a ViddL 90% feletti első sikeres kézbesítési hatékonysággal rendelkezik, és maradandó ügyfélélmény teremt a címzettek számára.


A ViddL futárok saját okostelefonjukonra telepített applikáció segítségével kézbesítik a csomagokat, foglalnak munkaidőt és figyelemmel követik napi keresetüket.


A csomagok nagyon változóak, lehet ruha vagy elektronikai termék de akár egy boríték is. A közös bennük az, hogy nem nagyobbak, mint egy cipős doboz és 5 kg alatt vannak.


Ha bármi kérdésed lenne, keress minket bátran az info@viddl.hu-n.


Üdv, Tamás

2021. ápr. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
47%

Ultragáz szolgáltatást nyújtó cég. Nem küldenek semmi e-mail vagy SMS értesítést, sem előtte nap, sem a kiszállítás napján. A futár az ajtón csenget, aztán ha nem jut be, küld egy SMS-t: "Csomagot hoztam." szöveggel. Esélyed sincs beazonosítani miről lehet szó, sőt csak gyanút kelt benned, hogy valami lehúzós trükkről lehet szó, mint pl. unokázós csaló, vagy tudom is én "ELMÜ-től vagyok, bejöhetek?" jellegű rablótámadás áldozata készülsz épp lenni.


A sikertelen kézbesítés után sem küldenek semmi csomagkövetési számot, max amikor felhívod a futár telefonját, akkor tudod meg, hogy ennek a sehonnai, jött-ment futárcégnek a belvárosi irodájában veheted át 5 napig a csomagod hétfőtől péntekig 9-17 óra közt. Ember, hát akkor én is dolgozom!!!


A honlapjuk is az amatőrség magasiskolája: semmi hasznos infó, semmi nyomkövetési lehetőség, csak a futártoborzás megy 3 képernyőn keresztül.


Őszintén sajnálom, amiért ilyen cégek talpon vannak, illetve érthetetlen számomra, miféle ügyfelek éltetik ezeket a pancser vállalkozásokat.

2021. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
36%
Ez a cég botrány!!! Szerdára ígérték a csomagot (email szerint), semmi. Csütörtök reggel újabb email, miszerint aznap jön a csomag, de megint semmi! Se egy értesítő, se egy hívás, semmi!! A panasz emailemre úgy válaszoltak, mint a pápa! Szóval remélem, hogy soha többet nem kerül hozzájuk csomagom!!! 😡😡
2021. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%
Ma teszteltem őket. Előre jelezték sms-ben (igaz, csak aznap), hogy érkeznek... Először egy hosszabb (10-18), később egy rövidebb intervallumot (11.20-13.20) adtak meg. Egy linket is küldtek, amely felületen üzenni lehet a futárnak, ha plusz információt vagy módosítást szeretnénk küldeni. A futár a megadott időben megérkezett a a csomagommal... :-) Vagy szerencsém volt, vagy fejlődtek... ;-)
2022. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Az előzőhöz még annyit: a felületükön simán elküldhettem az aláírásomat, amire kaptam egy kódszámot, amit a futárnak bemondva érintésmentesen történt az átvétel...
2022. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lsheartshapedbox válasza:
66%
Tragikus a szolgaltatasuk sajnos, pedig szivesen tamogatnek feltorekvo, innovativ kezdemenyezeseket, de...valamiert penteken 4 utan hozzak mindig a csomagjaimat, amirol 1-2 oraval elotte tajekoztatnak. A futarok tobbnyire dikamunkasok amivel nem lenne baj, de a hozzaallasukon lenne mit valtoztatni, mert ne nekem sirjon a telefonba, hogy az ugyfelszolgalat nem tovabbitotta az infokat neki. Azt se ertem mi ertelme van lehetoseget biztositani a kiszallitas idopontjanak valtoztatasara vagy "kapcsolatba lepni" a futarral opcionak, amikor a futarokhoz nem jut el se az idopont valtoztatas, se az uzenet hogy heloszia mar nem vagyok bent este 6kor a munkahelyemen, ne hozd ma a csomagot.
2022. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Tulajdonképpen korrekt volt.

Kaptam e-mailt, 2t is egymás után, hogy jönnek ez 3 órával az intervallum kezdete előtt egy 2 órás időközmegjelölésével. A futás pontosan érkezett, előtte felhívott, hogy akkor nemsokára ideér, és jönne, melyik a pontos kaputelefon amin csengessen, felhozta a csomagom, amit egy kínai online boltból rendeltem, gshopper, 5 napra a rendelésre érkezett. ~10kg-os 150cm-es dobozt felhozta a fiatalember az elsőre, és ment is.


Abba bele lehet kötni, hogy minek az azonosító, ha nem tudod trackelni, meg, hogy ha az ember be kell menjen a munkahelyére, akkor ciki lenne.

De ugyanezt eljátszotta már többször a GLS és a magyar posta is, hogy reggel 9:30kor küldtek e-mailt, hogy aznap 10re jön a csomag, amikor már rég bent vagy a munkahelyeden, esélyed nincs haza se érni.... Erről panaszt tettem, azóta még e-mailt se kapok tőlük, ha ők hoznak valamit...

2022. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Amióta átvették a kínai csomagok kézbesítését a Postától, hanyagolom az Alit meg az Ebayt is.


Rendeltem, várom, hogy kapom a postai értesítőt, erre a futár hív, hogy csomagot hozott... na mondom köszi, dolgozom. Erre a csomagpontjukra irányítottam a rendelést, ami nevetséges időben, 9 és 17 óra között érhető el, tehát esélyem sem volt sem munka előtt, sem utána elmenni érte. Egy nap szabadság árán oldottam meg a dolgot.


Azóta semmit nem rendeltem, amihez közé lehetne ehhez a céghez, mégis már kétszer hívott az állítólagos futárjuk, hogy csomagot hozott... érthetetlen.

2022. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!