Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradtál egy napra plusz 4...

Maradtál egy napra plusz 4 ora tulorat, ha megkérnek rá, de cserébe abban a műszakban leszel 4 órát, ahol van egy ember akit utálsz?

Figyelt kérdés

3 műszakos meló, de délelőttös műszakban a főnök megkert, hogy egy nap maradjak még 4 órát bent (14 órát helyett így 18kor vegzek). Ti bevállalnátok?

Cserébe a délutános műszakban van egy ket ember akinek a tarsasaga,léte idegesito...



máj. 21. 20:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Maradnál?*
máj. 21. 20:11
 2/11 Szolovjov ***** válasza:
100%
Hát 4 órát kibírnék. Amúgy az jó melóhely ha megkérnek az ilyemsire. Nálunk pl automatikusan be van írva minden szombat. Ezért is vállalnám azt az egyszeri 4 órát, ha nálatok ez nem rendszeres. Plusz hátha díjazza a főnök a hozzáállást.
máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Eljutottam arra a szintre, hogy akivel nem szeretjük egymást, annak nem kell rámnéznie és kész, ha nem tetszik neki a pofám.
máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szombatozast egy ideig felfüggesztették,mert nem éri meg a cégnek. Ez jobban megéri nekik ,hogy egy egy dolgozó mindig bentmarad 4 órát. Állítólag ez egy egyszeri alkalom, de meglátjuk mi lesz ebből.
máj. 21. 20:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék. Azért van 3 műszak, meg azért jön a köv csapat, hogy leváltson.
máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

A túlórában a munkavállaló szemszögéből csak 1 kérdés van: kell a plusz pénz?

Az, h kivel kell maradni, az teljesen mellékes. Dolgozni kell a munkahelyen, nem barátkozni.

Ha kell a pénz, maradj. Ha nem kell, akkor ne maradj. Más szempont nem számít.

máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel ilyesmi, dolgoztam egy műszakban is olyannal, akit utáltam, meg azért nem öltük egymást. 4 óra nem sok plusz pénz, szóval ez sem lenne szempont, a szabadidőm fontosabb, mint párezer forint, de ha akarnék egy jópontot a főnöknél, akkor maradnék.
máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom egyelőre hogy fizetik e vagy lecsusztatják, de amúgy a pénz nem olyan fontos szempont.


Inkább csak ezzel van a gondom, hogy egy légtérben lenni egy olyannal,akit a magam agybaja miatt nem szivlelek :)

máj. 21. 20:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 akkor ne maradj. Ennyire azért nem összetett ez a kérdés.
máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Duke81 ***** válasza:
100%
Ha maradnék akkor azt a plusz pénz miatt nem a szar kollegák miatt.
máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!