Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy kórházi tartózkodás...

Egy kórházi tartózkodás megmutatja mit is érek egy munkahelyen a kollegáknak? Aggódnak vagy le se szarnak?

Figyelt kérdés

Két ember kórházba kerül.

Az egyiket mindenki hívogatja, jaj hogy van jaj szegény, javulást, mit segíthetek, mit vigyek be stb....jókívánságok özöne a facebookon, kollektív aggódás (jaj mi lesz vele jaj jaj.)


A másikat le se szarják. a kutya fel nem hívja. senkit se érdekel. A munkáját szétosztják míg beteg, és kész. egy telefont nem ér meg senkinek az illető.


Ez megmutatja, ki mit ér egy munkahelyen?


2021. ápr. 24. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
engem anno a főnököm 2x hívott fel. egyszer azért mikor jövök ki a körházból (mondtam legalább 1 hónap és úgy is lett) majd még 1x hogy már nem kell visszamenjek a munkahelyre.
2021. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szomorú sajnos.
2021. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez max az emberi oldalát tükrözi a munkahelyednek. Attól még, hogy nem hiányzol nekik, mint munkaerő lehetsz értékes és úgy hiányozhatsz. Ha engem kérdezel, nekem elég az utóbbi. Nem kell a pátyolgatás, vannak barátaim, nem a munkahelyen szedem őket össze, így barátom nem is nagyon van onnan (noha én pl. jól kijövök mindenkivel).
2021. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

"Ez max az emberi oldalát tükrözi a munkahelyednek"


És ez többnyire elég is mert ez mindent megmutat. Amilyen a törülköző olyan a mosdó. Ki akar mocskok közt dolgozni egy akármilyen szakmaiságú helyen? Mind emberek vagyunk elsősorban.

2021. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy?
2021. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
abszolút nem mindegy,de abszolút nem. akinek minimális önbecsülése is van, nem akar egy trágyadombon dolgozni.
2021. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy cagyok vele, hogy a bajt nekem kell megszenvedni, így nincs szükségem small talk-os, konvencionális marhaságra.
2021. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapítványi iskola.
2021. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, szerintem jobb, ha elfogadod, hogy nem lehetsz mindig a középpontba...
2021. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!