Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Munkahelyemtől kb.120 km-re...

Munkahelyemtől kb.120 km-re költözöm (mint tartózkodási hely) (családi ok). Téríti -e a "cég" a bérletem bizonyos százalékát (pedagógus, . Szakképzési Centrum a munkáltató)?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha állandó lakcímre vagy bejelentve akkor elvileg igen és ha jól tudom az államnak dolgozol ezért gyakorlatban is térít egy részt.

Ha maszeknak dolgozol akkor nem fog fizetni, főleg azért mert a bérlet ára több mint 80.000 forint

2017. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi - a válaszod alapján nem eldönthető, hogy ezt konkrétan tudod-e, vagy csak vélelmezed - mivel én most is vidékről (16 km) járok dolgozni, és ideiglenes lakcímről ("tartózkodási hely") - és térítenek kb. 80 százalékot.
2017. ápr. 19. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
A bérlet 86%-át köteles téríteni a munkáltató.
2017. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!! - Ezek szerint (ill. tudomásod szerint) nincs km- korlát). Valahol olvastam a neten, hogy van havi max. közlekedési költség - térítés, de az lehet, hogy gépkocsi(benzin)-téma (?) Kb. 2015 - ben kb. 40 ezer Ft. volt. A 120 km-es bérlet teljes ára 100 ezer körül van, annak a 86 százaléka az egy nem kis összeg...
2017. ápr. 20. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!