Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen időközönként szoktál...

Milyen időközönként szoktál szabadságra menni? Például hány hét után érzed úgy, hogy "kész, kiégtem, kell egy-két nap pihenő"?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ritkán szoktam menni 1hétre, nemrég voltam, ami nagyon jó volt.
2021. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3 hetente úgy érzem, hogy pénteken nem megyek be. Olyankor nincs sok munkánk, szóval nem is baj a cégnek, örülnek, hogy nem csúcsidőkben (hétfő/kedd/szerda) megyek szabira, nekem meg van egy hosszabb hétvégém.
2021. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
melyik mesében létezik olyan cég ahol te döntöd el mikor mész szabira? 40 elmúltam ezer helyet megjártam, de ilyet én még sose láttam csak olyat hogy mész ha engednek és csókolj segget a főnöknek hogy méltóztatott elengedni
2021. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem most van az első ilyen eset idén: január elejétől szabadság nélkül nyomtam a munkát és mostanra jutottam el odáig, hogy kell egy plusz nap a hétvége után - ez lesz majd holnap. A csütörtöki és pénteki napokra nem nagyon emlékszem, mostanra fogyott el nagyon az energiám, jól fog jönni a plusz pihenés.

Utána annál rosszabb lesz négy nap alatt bedolgozni az öt napra tervezett munkát.

2021. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden évben 364 napra. A szökőévek a kedvenceim, mert akkor 365 nap szabadságot veszek ki 😊


Egy mikulás

2021. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kábé háromhavonta egy hét. Ezzel simán túlélek akármilyen nehéz időszakot, mert motivál. Nyilván vannak időszakok, amikor nem kapunk ki szabadságot (csak a főnökök), ilyen a december vagy az augusztus. Van, hogy csak kitoltom a szabadnapomat két nappal.
2021. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!