Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen időközönként váltogatod...

Milyen időközönként váltogatod a munkahelyed?

Figyelt kérdés
Munkahelyváltásaidnak mi az oka?
2019. júl. 15. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma már semmilyen, mert szabadúszó, magánzóként élek.

Korábban megpróbáltam a munkahelyezést, de nem vált be a habitusomhoz. Akkortájt fél és másfél év közt volt az az intervallum, hogy dobbantottam.

Okok: a beleviendő energia* és a kivehető haszon** nem jó aránylása.


*beleviendő energia: az ún munkahelymanír, azaz nem elég csak egyszerűen tenni a dolgodat, hanem be kell illeszkedni, konformnak kell lenni testestől lelkestől. Számomra az ideális a kizárólag szakmai és nem ideológiai elvárásokon alapuló munkahely lenne, de ilyen nincs.


**haszon: pénz, elismerés, sikerélmény

2019. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 munkahelyem volz eddig, az elsőnél 1 évet dolgoztam, azt tudtuk miindketten, a munkáltató és én is, hogy csak átmeneti. Utána e honapot dolgoztam félig a szakmámban, de hívtak a.jelenlegi munkhelyemre (magasabb pozíció, több pénz) ahol 1 éve vagyok. Innen nem tervezek elmenni
2019. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Diákmunkán kívül;


1. munkahelyen kb 3 hetet lehettem, elmentem, mert nem volt nekem való és többet ártottam, mint használtam


2. munkahelyen kb 1,5-2 hónapot voltam. Igazából volt egy cél, hogy milyen munkakörben szeretnék lenni és, amikor elértem, felmondtam ezen a helyen.


3. munkahelyen levitték a fizumat létszámleépítésnél és az új munkakörnél (amibe áthelyeztek ott 1,5 év után szintén a leépítés miatt) nem volt sikerélményem, ott is többet ártottam, mint használtam, szóval majdnem 2 év után eljöttem.


A mostanin 3 éve vagyok. Egy áthelyezésem volt cégen belül, amit én kértem. Imádom a munkahelyem és nem tervezek felmondani.

2019. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feleltem meg, rossz környezet. Ma már nem olyan sűrűn.
2019. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éves periódusaim vannak mikor jön egy új ajanlat és elfogadom...5.munkahelyem van most
2019. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régebben pár havonta, most volt egy éves munkahelyen és váltottam megint. Ez volt eddig a leghosszabb.

Általában azért váltok mert unom. Rossz a fizetés, a munka, lenéznek.

Van egy műszakvezető akivel nem jövök ki, vagy épp több ember helyett kell dolgozni..nem lehet elmenni wc-re csak a napi 1x-i szünetben, meg ilyenek..

A legutóbbi munkahelyem jó volt, csak a főnök felvette egy rokonát akihez mindenkinek alkalmazkodni kellett és helyette dolgozni. Nem értett a száítógéphez, nem látott rendesen, telefonálni se tudott, egyszerűen semmire se volt jó... de ha valaki szólt neki, rögtön ment árulkodni. A beosztás hozzá igazodott. Meguntam.

2019. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én informatikában dolgozom.

1. munkahely 3 év

2. fél év (nagyon rossz volt)

3. 2 év (hülye voltam hogy eljöttem, ez vol a legjobb hely)

4. 2 év

5. most 1 év és már pályázok elfelé.


Teszem hozzá nekem minden váltás pozícióban feljebb menés volt, és több pénz. Most már csak lefelé váltanék, elegem van a sok vezetői felelősségből már 7 éve.

2019. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!