Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Adott két munkahely, ahol most vagyok 3 műszak, 50 km-re van tőlem, tehát napi 2 óra utazás (egy oda, egy vissza), vagyis 10 órám megy el egy nap csak a munkáér, ha bemegyek 2 szombatot akkor 2k felett kapok (alapból 180 körül van), de ugye akkor 2 helyett, csak egy szabad napom van.. Van egy másik melóhely, ahol 4 napot dolgoznék 4 napot itthon lennék, viszont csak 160 körül kapnék (próbaidő alatt legalábbis), de technikailag fél hónapot dolgozok, másik felét itthon töltöm és mindösszesen 15 km-re van a lakhelyemtől!


Ti melyiket választanátok? Több pénzért bent élnétek gyakorlatilag munkahelyen, vagy inkább választanátok kevesebbért azt, hogy sokkal több szabadidőtök van?


2021. ápr. 28. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A második lehetőség.
2021. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is afelé hajlok, oké hogy kevesebb a pénz, de az, hogy sokkal többet vagyok itthon, szerintem bőven kárpótol!
2021. ápr. 28. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat, a különbözetet meg összevateráznám vagy sportfogadás ilyesmi.
2021. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remek ötlet! Köszönöm a válaszokat! Ment a pipa! 😊
2021. ápr. 28. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2. nem is kerdes. Annyival nem kapsz tobbet a gyarban h megerje.
2021. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ráadásul az első esetében még tanulni sincs lehetőségem, mert így hogy szervezzek pl egy szakma tanulását? Vagy ha a jogsit le szeretném tenni?! Hulla fáradt vagyok mire hazaérek, de nem is a meló miatt, hanem az utazás, két órám arra megy el egy nap, hogy ülök a buszon..
2021. ápr. 28. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
A másodikat választanám, mellette lehet még másik munkát (akár alkalmit) vállalni.
2021. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyiket sem, kezdenék valamit magammal nagyon gyorsan, hogy ennél jobb lehetőségeim legyenek.

Egyébként nyilván a második, aztán a heti plusz 3 napban valami mellékes

2021. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!